Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Torsen w Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie chce negowac kolego Twojej wiedzy na ten temat ale dalej nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi .a moze ktos testowal to warunkach domowych wtedy bylo by wszystko jasne na ten temat?

Opublikowano

nie chce negowac kolego Twojej wiedzy na ten temat ale dalej nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi .a moze ktos testowal to warunkach domowych wtedy bylo by wszystko jasne na ten temat?

rece opadaja...... :confused4:

pisze wszystko na temat własnego doswiadczenia, nie tylko informacji zaczerpnietych z ksiazek i neta :angry:

a moje odpowiedzi sa jednoznaczne, jasne i przejrzyste, nie wymagaja uzupełnień :>

no chyba ze czegos jeszcze nie rozumiesz.... :confused4:

Opublikowano

passat 4motion jest na haldexie....

Opublikowano

passat 4motion jest na haldexie....

który rok?

jesli wolno....

Opublikowano

http://www.motonews.pl/volkswagen/news-1169-20-lat-golfa-z-napedem-na-wszystkie-kola.html

wg.tego artykulu synchro bylo pierwsze potem nazwe zmieniono na 4motion,ale to jest to samo tylko wprowadzono ulepszenia

i we wszystkich artyk.pisza ze w VW siedzi HALDEX

Opublikowano
  • Autor

kolego devastation w takim razie jesli opierasz sie o swoje doswiadczenie to juz wiem wszystko:) czyli niektore zrodla nie sa wiarygodne

w passacie b5 i b5fl jest taki sam naped jak w audi. w passacie b6 jest juz haldex.

Opublikowano

w passacie b5 i b5fl jest taki sam naped jak w audi. w passacie b6 jest juz haldex.

nie inaczej

Opublikowano

w passacie b5 i b5fl jest taki sam naped jak w audi. w passacie b6 jest juz haldex.

to by zaprzeczalo temu artykulowi powyzej

Opublikowano

Albo zle go zrozumiales czytajac, albo jest tam blad, ja nie czytalem tego artykulu bo doskonale znam temat przeniesienia napedu, w audi i pasku B5 i B5L, silnik jest umieszczony wzdluznie i dlatego jest tam torsen, w B6 silnik jest zamontowany poprzecznie i jest tam haldex, innej mozliwosci nie ma.

  • 14 lat później...
Opublikowano

witam, możliwe że odgrzewam kotleta ale zastanawia mnie czy doszło by do uszkodzenia jakiejkolwiek części układu napędowego przez wymontowanie przednich półosi w quattro (torsen) i jak wpłynęłoby to na jazdę taką audiczką

Opublikowano

nie pojedziesz tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.