Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tutel

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tutel zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. cześć, generalnie miałem prawie ten sam problem ale przy innych prędkościach (też rzędu 130-160) z tym że u mnie wibracje nie ustawały. W moim wypadku pomogło wyszczotkowanie miejsca mocowania felg (nie wiem jak to się fachowo nazywa) i mocniejsze dokręcenie felg, sprawdziłbym na twoim miejscu też zawieszenie czy wszystko podokręcane jak należy
  3. miałem 2.3 z tyłu i przy 160 kmh mi oponę wyjebało na autostradzie, dałbym po 2.9
  4. witam, możliwe że odgrzewam kotleta ale zastanawia mnie czy doszło by do uszkodzenia jakiejkolwiek części układu napędowego przez wymontowanie przednich półosi w quattro (torsen) i jak wpłynęłoby to na jazdę taką audiczką
  5. Dosłownie zapytałem czy muszę kombinować coś z tą przerwą jak jest nieprawidłowa a nie czy te świece są zalecane czy nie, czytanie ze zrozumieniem
  6. Z całym szacunkiem, to nie odpowiedź na moje pytanie, pasować pasują do silnika i nie są najgorsze, plus irydówki z tego co wiem są zalecane do silników zasilanych LPG, do Nissana 350z też zalecali olej który jak się potem okazało przy wyższych temperaturach robił się za rzadki, a nie zalecany okazał się lepszy?
  7. Witam, odgrzewam kotleta ale to mój pierwszy wóz i się drobiazguję ze wszystkim Zakupiłem właśnie nowe świece irydowe od NGK (1496) i dwie świece mają szczelinę na elektrodzie 0.73 a drugie 0.70. Pytanie czy wsadzić to w silniczek czy coś kombinować z tym?
  8. witam, felgi 19 cali, 8.5j et 35 będą tarły od środka przy skręcaniu czy nie będzie problemu? Chodzi o Concavery CVR2
  9. tutel odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    podkładki nord lock i po sprawie może słabiej jeździć bo uciekające spaliny nie napędzają turbo tak jak powinny, plus spalanie mogą sie luzować z powodu źle dobranej twardości śruby
  10. Cześć, przepraszam za kolejne odkopanie tematu, ale mógłby ktoś poradzić jak zdjąć kolektor wydechowy? Jakoś tak się nie mogę zabrać za to
  11. właściwości żeliwa, ja właśnie szykuję się do wymiany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.