-
tutel zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
tutel obserwuje zawartość Kolektor wydechowy 1.8t BEX , Wibracje samochodu przy 120-140km/h , Opony 20 i 19" jakie cisnienie i 5 innych
-
Wibracje samochodu przy 120-140km/h
cześć, generalnie miałem prawie ten sam problem ale przy innych prędkościach (też rzędu 130-160) z tym że u mnie wibracje nie ustawały. W moim wypadku pomogło wyszczotkowanie miejsca mocowania felg (nie wiem jak to się fachowo nazywa) i mocniejsze dokręcenie felg, sprawdziłbym na twoim miejscu też zawieszenie czy wszystko podokręcane jak należy
-
Opony 20 i 19" jakie cisnienie
miałem 2.3 z tyłu i przy 160 kmh mi oponę wyjebało na autostradzie, dałbym po 2.9
-
Torsen w Audi
witam, możliwe że odgrzewam kotleta ale zastanawia mnie czy doszło by do uszkodzenia jakiejkolwiek części układu napędowego przez wymontowanie przednich półosi w quattro (torsen) i jak wpłynęłoby to na jazdę taką audiczką
-
Wymiana świec zapłonowych w 1.8T AVJ
Dosłownie zapytałem czy muszę kombinować coś z tą przerwą jak jest nieprawidłowa a nie czy te świece są zalecane czy nie, czytanie ze zrozumieniem
-
Wymiana świec zapłonowych w 1.8T AVJ
Z całym szacunkiem, to nie odpowiedź na moje pytanie, pasować pasują do silnika i nie są najgorsze, plus irydówki z tego co wiem są zalecane do silników zasilanych LPG, do Nissana 350z też zalecali olej który jak się potem okazało przy wyższych temperaturach robił się za rzadki, a nie zalecany okazał się lepszy?
-
Wymiana świec zapłonowych w 1.8T AVJ
Witam, odgrzewam kotleta ale to mój pierwszy wóz i się drobiazguję ze wszystkim Zakupiłem właśnie nowe świece irydowe od NGK (1496) i dwie świece mają szczelinę na elektrodzie 0.73 a drugie 0.70. Pytanie czy wsadzić to w silniczek czy coś kombinować z tym?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Uszanowanie WAUZZZ8E93A107500
-
Znaczenie ET Felgi
witam, felgi 19 cali, 8.5j et 35 będą tarły od środka przy skręcaniu czy nie będzie problemu? Chodzi o Concavery CVR2
-
Wymiana Turbo (własnoreczna)
podkładki nord lock i po sprawie może słabiej jeździć bo uciekające spaliny nie napędzają turbo tak jak powinny, plus spalanie mogą sie luzować z powodu źle dobranej twardości śruby
-
Wymiana uszczelek przy kolektorze - usunięcie świstu spod maski - ktoś robił?
Cześć, przepraszam za kolejne odkopanie tematu, ale mógłby ktoś poradzić jak zdjąć kolektor wydechowy? Jakoś tak się nie mogę zabrać za to
-
Kolektor wydechowy 1.8t BEX
właściwości żeliwa, ja właśnie szykuję się do wymiany