Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widac ze auto po wirusie , masz wczesniejsze logi dynamiczne jak bylo wszystko ok , po zrobieniu programu

-przepływka zle działa ale to moze wina przeładowania

-przeładowanie o 0,2 bara , n75 nie radzi sobie ze zbiciem

Opublikowano
  • Autor

nie mam wcześniejszych, bo go kupiłem gdzie szukac problemu bo niekiedy wchodzi w stan awaryjny przy wciśnięciu gazu powyżej 3000, wczoraj go trochę przegoniłem i później już nie wchodził w tryb awaryjny ale czemu wcześniej. pozdr

Opublikowano

nie mam wcześniejszych, bo go kupiłem gdzie szukac problemu bo niekiedy wchodzi w stan awaryjny przy wciśnięciu gazu powyżej 3000, wczoraj go trochę przegoniłem i później już nie wchodził w tryb awaryjny ale czemu wcześniej. pozdr

może kierownice stały i po przegonieniu się rozruszały, częściej but do dechy TDI to lubią

Opublikowano
  • Autor

czyli nazie jeździc, chyba ze znowu sie powtórzy tyb awaryjny tak mam rozumieć, czy jeszcze cos sprawdzać.

pozdr

Opublikowano

tak jezdzic narazie a po twoim opisie ze jak pobutowałes to sie zmienilo tzn nie łapie notlaufa , to pewnie kierownice byly zastałe, ale problem pewnie powroci i turbo do czyszczenia (nie ma z tym tragedi - zobacz warsztat zrob to sam na temat czyszczenia kierownic w turbo)

Opublikowano

Zrob grupe 011 dyn i nam zaprezentuj.... tak szczerze to pierwszy raz widze czipsa w ktorym ogrniaczenie dymienia jest wywalone wyzej niz zyczenie kierowcy.

Cuś mi sie obiło o uszy w tunigowym swiatku, ze zyczenie kierowcy "jest swiete".

Pozdrawiam

Opublikowano

Zrob grupe 011 dyn i nam zaprezentuj.... tak szczerze to pierwszy raz widze czipsa w ktorym ogrniaczenie dymienia jest wywalone wyzej niz zyczenie kierowcy.

Cuś mi sie obiło o uszy w tunigowym swiatku, ze zyczenie kierowcy "jest swiete".

Pozdrawiam

jest ta grupa tylko nizej jak wszystkie sa tylko ze wszystko jest razem statyczne potem bs potem dynamiczne

Opublikowano

jest ta grupa tylko nizej jak wszystkie sa tylko ze wszystko jest razem statyczne potem bs potem dynamiczne

Ano fakt nie zauwazylem.... :)

Do zalozyciela wątku...

Moim zdaniem to sie ten "czipstjuner" nie popisal. W logach to wyglada tak jakby ktos sztanga pokrecił, a nie mape zmienil. Regulacja doładowania jest płynna ale... turbina dmucha na granicy notlaufu.

Dobrze by bylo podjechac do kogos zeby rzucil na logi i na mapy okiem - IMO nie jest dobrze.

Opublikowano

znaczy mapa napewno zmieniona bo daje 2091 ale i tak to dziwnie wyglada , musi to ktos obejrzec kto zna sie na mapach

Opublikowano
  • Autor

a o co chodzi z tym IMO , rozumiem żę w okolicach Krakowa nikogo takiego nie znajdę kto się na tym dobrze zna czyli albo bielsko-biała albo w-wa. Aha jak dzisiaj jechałem to znowu przy 3biegu chciałem sprawdzić małe obroty jak przy logach i pedał do ziemi i przy 3000 notlauf, wyłączenie samochodu a potem chciałem sprawdzić i było ok wiec cos pokręcone jak znajdę czas to pojadę to sprawdzić do speców od chipów. Chyba że pierwsze turbinę przeczyścić, sztage rozruszać lepiej, może kata wyjąć no nie wiem jestem laikiem w TDI.

Opublikowano

maki paliwa sa pomieszane ... chyba ze pedal nie byl do konca w podlodze ale i tak nie duzo to poprawi :naughty: ...

problem ze sterowanie turbo ... N75 walczy ile moze ale chyba problem jest mechaniczny ... [usyfione turbo chyba ze ktos sztanga krecil w co watpie ]

Opublikowano
  • Autor

dzięki za sugestie,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.