Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Prośba o analizę logów


TOMWOJ76

Rekomendowane odpowiedzi

widac ze auto po wirusie , masz wczesniejsze logi dynamiczne jak bylo wszystko ok , po zrobieniu programu

-przepływka zle działa ale to moze wina przeładowania

-przeładowanie o 0,2 bara , n75 nie radzi sobie ze zbiciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wcześniejszych, bo go kupiłem gdzie szukac problemu bo niekiedy wchodzi w stan awaryjny przy wciśnięciu gazu powyżej 3000, wczoraj go trochę przegoniłem i później już nie wchodził w tryb awaryjny ale czemu wcześniej. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wcześniejszych, bo go kupiłem gdzie szukac problemu bo niekiedy wchodzi w stan awaryjny przy wciśnięciu gazu powyżej 3000, wczoraj go trochę przegoniłem i później już nie wchodził w tryb awaryjny ale czemu wcześniej. pozdr

może kierownice stały i po przegonieniu się rozruszały, częściej but do dechy TDI to lubią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nazie jeździc, chyba ze znowu sie powtórzy tyb awaryjny tak mam rozumieć, czy jeszcze cos sprawdzać.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jezdzic narazie a po twoim opisie ze jak pobutowałes to sie zmienilo tzn nie łapie notlaufa , to pewnie kierownice byly zastałe, ale problem pewnie powroci i turbo do czyszczenia (nie ma z tym tragedi - zobacz warsztat zrob to sam na temat czyszczenia kierownic w turbo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob grupe 011 dyn i nam zaprezentuj.... tak szczerze to pierwszy raz widze czipsa w ktorym ogrniaczenie dymienia jest wywalone wyzej niz zyczenie kierowcy.

Cuś mi sie obiło o uszy w tunigowym swiatku, ze zyczenie kierowcy "jest swiete".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob grupe 011 dyn i nam zaprezentuj.... tak szczerze to pierwszy raz widze czipsa w ktorym ogrniaczenie dymienia jest wywalone wyzej niz zyczenie kierowcy.

Cuś mi sie obiło o uszy w tunigowym swiatku, ze zyczenie kierowcy "jest swiete".

Pozdrawiam

jest ta grupa tylko nizej jak wszystkie sa tylko ze wszystko jest razem statyczne potem bs potem dynamiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ta grupa tylko nizej jak wszystkie sa tylko ze wszystko jest razem statyczne potem bs potem dynamiczne

Ano fakt nie zauwazylem.... :)

Do zalozyciela wątku...

Moim zdaniem to sie ten "czipstjuner" nie popisal. W logach to wyglada tak jakby ktos sztanga pokrecił, a nie mape zmienil. Regulacja doładowania jest płynna ale... turbina dmucha na granicy notlaufu.

Dobrze by bylo podjechac do kogos zeby rzucil na logi i na mapy okiem - IMO nie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy mapa napewno zmieniona bo daje 2091 ale i tak to dziwnie wyglada , musi to ktos obejrzec kto zna sie na mapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi z tym IMO , rozumiem żę w okolicach Krakowa nikogo takiego nie znajdę kto się na tym dobrze zna czyli albo bielsko-biała albo w-wa. Aha jak dzisiaj jechałem to znowu przy 3biegu chciałem sprawdzić małe obroty jak przy logach i pedał do ziemi i przy 3000 notlauf, wyłączenie samochodu a potem chciałem sprawdzić i było ok wiec cos pokręcone jak znajdę czas to pojadę to sprawdzić do speców od chipów. Chyba że pierwsze turbinę przeczyścić, sztage rozruszać lepiej, może kata wyjąć no nie wiem jestem laikiem w TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maki paliwa sa pomieszane ... chyba ze pedal nie byl do konca w podlodze ale i tak nie duzo to poprawi :naughty: ...

problem ze sterowanie turbo ... N75 walczy ile moze ale chyba problem jest mechaniczny ... [usyfione turbo chyba ze ktos sztanga krecil w co watpie ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...