Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cieknąca woda w przestrzeni pasażerskiej


pajonk85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z cieknaca wodą, po większych i tylko po większych ulewach woda leci mi gdzieś bokiem w okolicy słupka A, po lewej i prawej stronie, najczęściej woda spływa jak auto stoi przodem w dół (ale to nie reguła), raz woda była przy oświetleniu przy lusterku wsteczny, myślałem że gdzieś leci podsufitką od anteny, ale tam jest suchutko. Po ulewie wczoraj zobaczyłem kropelki wody na ramie metalowej w skrzynce bezpieczników (fot.), woda kapie na bezpieczniki. Rozebralem dzisiaj słupek A z plastików lałem wodę i nic nie ciekło, wyjołem osłone przy szybie, użyłem myjki ciśnieniowej, we wszystkie szczeliny przy szybie i przy relingu lałem  wode i nic nie pociekło. Nie mam pomysłu skąd ta woda leci. Ktoś może coś podpowie bo już nie mam siły. Oczywiście odpływy w grodzi są drożne.IMG_20190603_150414.jpg

IMG_20180706_143557.jpg

IMG_20180706_143547.jpg

IMG_20180706_143536.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, greg2505 napisał:

Odpływy w podszybiu masz drożne

Jeżeli chodzi o te pod aku i serwem, to tak są drożne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałeś może ostatnio szybę?, bo to ewidentnie widać że leci przez górną krawędź szyby. W b6 nie ma żadnej uszczelki do szyby tylko klej na jakim jest montowana szyba tamuje wlewanie się wody do wnętrza. W twoim przypadku raczej wymagane jest ponowne wklejenie szyby przy wcześniejszym dokładnym usunięciu starego kleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz szyber to sprawdź czy kanały odprowadzajace wodę są szczelne. 

Kanały te znajduje się koło zawiasów drzwi przednich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...