Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok. To jeszcze jedna prośba, gdybyś podał numery tych drobnych elementów mocujących, byłbym wdzięczny. 

Opublikowano

Czym i ile cm obcinałeś końcówki tłumnika?

Opublikowano
9 godzin temu, Muskel1 napisał:

Czym i ile cm obcinałeś końcówki tłumnika?

Odcinałem piłą szablastą przed trzpieniem mocującym ozdobną nakładkę końcówki. Szczerze to przy następnym zdejmowaniu zderzaka przytnę je jeszcze bardziej tak żeby tylko chowały się ok 1cm w końcówkę wydechu. 
Widać na zdjęciach powyżej. 

Opublikowano
18 godzin temu, jaro_alfa napisał:

Ok. To jeszcze jedna prośba, gdybyś podał numery tych drobnych elementów mocujących, byłbym wdzięczny. 

Uzupełniłem w zestawieniu 

Opublikowano

Taka mała podpowiedź z mojej strony. 
Przed założeniem zderzaka pryśnijcie tył tłumika z odciętymi końcówkami czarną farbą wysoko temperaturową? Później jest gorzej ?

 

BBB304DB-30A5-4F9A-86F7-9DDB633F5824.jpeg

B971F8C1-6D92-4442-9EE2-D4EDBB438020.jpeg

Opublikowano

Tak, widziałem.  Dzięki. A czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć,  czy zderzak z dyfuzorem z aukcji nr 9942514290 będzie pasował do mojego? Bo ten dyfuzor jakiś pełny jest jakby tych adapterów końcówek nie było 

Edytowane przez jaro_alfa

Opublikowano
2 minuty temu, jaro_alfa napisał:

Tak, widziałem.  Dzięki. A czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć,  czy zderzak z dyfuzorem z aukcji nr 9942514290 będzie pasował do mojego? 

Daj link

Opublikowano
ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
3 minuty temu, jaro_alfa napisał:
ALLEGRO.PL

 

To jest zderzak z polifta od 19> 

Jest forumowicz który zaadoptował go do przedlifta ale tam jest już cięcie i spawanie skorupy. P&P nie podejdzie ☹️

Opublikowano

Ok, to odpuszczam. W takim razie każdy zderzak s-line od przedlifta po 2016 będzie pasował do mojego? Np. ten :

 

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez jaro_alfa

Opublikowano
5 minut temu, jaro_alfa napisał:

Ok, to odpuszczam. W takim razie każdy zderzak s-line od przedlifta po 2016 będzie pasował do mojego? Np. ten :

 

ALLEGRO.PL

 

Tak jest ?

Opublikowano

Super. Działam.  Wielkie dzięki 

Opublikowano

Następne pytanie mi się urodziło:

Czym różni się końcówka o nr 8W0253825F od końcówki nr 8W0253825L ? I czy ewentualnie można zamontować końcówki z innymi literami na końcu 

Edytowane przez jaro_alfa

Opublikowano

Przyglądnij się jednej i drugiej. Ta z końcówką L jest do benzyny. O tym właśnie pisałem w pierwszym moim poście. Przód jest identyczny natomiast od strony tłumika jest węższe gardło i inaczej są przymocowane wąsy co za tym idzie potrzebny jest inny adapter. Nie wiem jak u Ciebie jest usytuowana końcówka w tłumiku. Może akurat przy 150 KM by ta końcówka L podeszła ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

No trudno, z mocowaniami się pospieszyłem i już mam kupione, więc szukam dalej, bo tych z literką F nie ma na razie w sieci. 

Opublikowano
  • Autor

Końcówka 826L jest od polifta 2019- nie podejdzie do Ciebie. Nastaw się na długie szukanie, bardzo ciężki temat z prawą zamkniętą blendą. Najłatwiej będzie w ASO, koszt koło 600zł.

Edytowane przez damekA4

Opublikowano

Wydaje mi się, że jeśli mamy 2 rurki po stronie kierowcy musi być F

Jeśli jest jedna rurka może być E 

Mocowania (adaptery) są te same! Zauważcie że E ma tzw węższe gardło:)

po prawej stronie pasażera jeśli ślepak musi być F

 

Opublikowano

Dobra, mam wszystkie potrzebne części oprócz dwóch listew. Zderzak będzie pomalowany w sobotę.  Montaż po świętach. 

Nerwos, masz rację ?

Edytowane przez jaro_alfa

Opublikowano
11 godzin temu, jaro_alfa napisał:

Dobra, mam wszystkie potrzebne części oprócz dwóch listew. Zderzak będzie pomalowany w sobotę.  Montaż po świętach. 

Nerwos, masz rację ?

Obowiązkowo, po montażu się pochwal:decayed:

Opublikowano

Jasne,  jak tylko zapnę nową dupcię, niezwłocznie wkleję fotkę 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.