Jump to content
2 2
Bajoom

Panel Climatronika

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam problem z moją a4 b5, a konkretnie przestał działać panel klimatyzacji, oraz fis przestał pokazywać temperaturę zewnętrzną. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki, ale nie są spalone.  Dodam, że jest to a4 po lifcie.
Proszę o pomoc!

Poczekaj, może któryś z kolegów forumowiczów wyciągnie szklaną kule i ci wywróży, no chyba że wolisz dokładniej ale to już trzeba by z fusów

Marzenie małego chłopca :audi: Sport Quattro i biały kruk RS2 limo

Temat znany, przerabiany od tysiącleci - zimne luty

Klimatronik do wyciągnięcia i przelutowania połączenia przedniego panelu oraz całego tylnego złącza.

W dniu 26.07.2019 o 09:37, Hezen napisał:

Temat znany, przerabiany od tysiącleci - zimne luty

Klimatronik do wyciągnięcia i przelutowania połączenia przedniego panelu oraz całego tylnego złącza.

To nic nie daje, szkoda czasu na lutowanie od nowa, lepiej kupic uzywany 

Jesli tak dobrze znasz temat to napisz jaki jest powód padania tych sterowników? Chętnie się dowiem który dokładnie układ się sypie.

Żeby uwalić wsad sterownika to tylko na własne życzenie jeśli ma się znikome pojęcie obsługując program diagnostyczny.

Problemy w 99% przypadków ze sterownikami klimy to jego zmiana na nowszy model i będzie sypać błędami bo ma inną pinologię albo właśnie zimne luty. Jak masz pojęcie o lutowaniu to poznasz zimne luty i nie trzeba przelutowywać wszystkich punktów lutowniczych na PCB

Edited by Hezen