Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panel Climatronika


Bajoom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam problem z moją a4 b5, a konkretnie przestał działać panel klimatyzacji, oraz fis przestał pokazywać temperaturę zewnętrzną. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki, ale nie są spalone.  Dodam, że jest to a4 po lifcie.
Proszę o pomoc!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, może któryś z kolegów forumowiczów wyciągnie szklaną kule i ci wywróży, no chyba że wolisz dokładniej ale to już trzeba by z fusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat znany, przerabiany od tysiącleci - zimne luty

Klimatronik do wyciągnięcia i przelutowania połączenia przedniego panelu oraz całego tylnego złącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2019 o 09:37, Hezen napisał:

Temat znany, przerabiany od tysiącleci - zimne luty

Klimatronik do wyciągnięcia i przelutowania połączenia przedniego panelu oraz całego tylnego złącza.

To nic nie daje, szkoda czasu na lutowanie od nowa, lepiej kupic uzywany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak dobrze znasz temat to napisz jaki jest powód padania tych sterowników? Chętnie się dowiem który dokładnie układ się sypie.

Żeby uwalić wsad sterownika to tylko na własne życzenie jeśli ma się znikome pojęcie obsługując program diagnostyczny.

Problemy w 99% przypadków ze sterownikami klimy to jego zmiana na nowszy model i będzie sypać błędami bo ma inną pinologię albo właśnie zimne luty. Jak masz pojęcie o lutowaniu to poznasz zimne luty i nie trzeba przelutowywać wszystkich punktów lutowniczych na PCB

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...