Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak połączenia


d darek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich ,mam taki problem że nie można się połączyć z komputerem silnik 1.9 TDI ,zepsuł mi się czujnik wału wszystko jest oki,ale nie można się zkomunikować z kompem aby wykasować błędy, zaznacze że komp jest po tuningu ale dowiedziałem się dopiero od mechanika zaznaczę że meches jest ok ,meches łączy się vagiem ale był też na diagnostyce i też kupa,miał ktoś taką przypadłość,zaznaczę że wiązki są okd darek sprawdzane,serdecznie pozdraiam.[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 18:47_________________________________________________Trudno będę szukał dalej pozdrawiam FORUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co obrażać bo tematów coraz więcej i ciężko czasem ogarnąć :wink4:

były przypadki spalenia portu... ale przy Twoim miejscu zamieszkania nie bawił bym się w opisywanie tylko pojechał na najbliższego spota... grupę macie silną... zarzuć temat w spotach Krakowkich to pewnie kilka różnych VAGów się znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich ,odświeżę temat,mianowicie byłem już chyba u 10 magików i nikt nie może sobie poradzić z brakiem połączenia ze sterownikiem ,może jednak ktoś miał podobny przypadek i coś poradzi ,serdecznie pozdrawiam wszystkich

Może jest ktoś w okolicy co zna sie na tym ,jeżeli tak to proszę o info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś napięcie w gnieździe ?

Jakie info pokazuje VAG ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napięcie jest magicy co sprawdzali powiedzieli że gniazdo złącza jest ok ale nie ma połączenia,VAG pisze że nie ma połączenia i tyle sprawdzane na wielu kompach i jakimś innym sprzęcie,wszyscy mówią że linia k jest pewnie zajęta lub jakiś pstryczek gdzieś jest tylko gdzie ,w gniezdzie są trzy przewody,pozdrawiam wszystkich[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 12:01_________________________________________________Witam serdecznie ,sprawa została rozwiązana,mianowicie wiązka koło lewarka była przycięta i nie było łączności,podejrzenie padło takie że nie było też kontrolki ręcznego,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...