Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Brak połączenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich ,mam taki problem że nie można się połączyć z komputerem silnik 1.9 TDI ,zepsuł mi się czujnik wału wszystko jest oki,ale nie można się zkomunikować z kompem aby wykasować błędy, zaznacze że komp jest po tuningu ale dowiedziałem się dopiero od mechanika zaznaczę że meches jest ok ,meches łączy się vagiem ale był też na diagnostyce i też kupa,miał ktoś taką przypadłość,zaznaczę że wiązki są okd darek sprawdzane,serdecznie pozdraiam.[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 18:47_________________________________________________Trudno będę szukał dalej pozdrawiam FORUM

Opublikowano

nie ma się co obrażać bo tematów coraz więcej i ciężko czasem ogarnąć :wink4:

były przypadki spalenia portu... ale przy Twoim miejscu zamieszkania nie bawił bym się w opisywanie tylko pojechał na najbliższego spota... grupę macie silną... zarzuć temat w spotach Krakowkich to pewnie kilka różnych VAGów się znajdzie...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie wszystkich ,odświeżę temat,mianowicie byłem już chyba u 10 magików i nikt nie może sobie poradzić z brakiem połączenia ze sterownikiem ,może jednak ktoś miał podobny przypadek i coś poradzi ,serdecznie pozdrawiam wszystkich

Może jest ktoś w okolicy co zna sie na tym ,jeżeli tak to proszę o info pozdrawiam

Opublikowano

a nie masz zamienionych czasem pinów ?

Opublikowano

Sprawdzałeś napięcie w gnieździe ?

Jakie info pokazuje VAG ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

napięcie jest magicy co sprawdzali powiedzieli że gniazdo złącza jest ok ale nie ma połączenia,VAG pisze że nie ma połączenia i tyle sprawdzane na wielu kompach i jakimś innym sprzęcie,wszyscy mówią że linia k jest pewnie zajęta lub jakiś pstryczek gdzieś jest tylko gdzie ,w gniezdzie są trzy przewody,pozdrawiam wszystkich[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 12:01_________________________________________________Witam serdecznie ,sprawa została rozwiązana,mianowicie wiązka koło lewarka była przycięta i nie było łączności,podejrzenie padło takie że nie było też kontrolki ręcznego,pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.