Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja ślicznotka


Gość ?ukaszA4

Rekomendowane odpowiedzi

no i bardzo dobrze, a ja bym nie kupil kombi :polew: nigdy w zyciu, chocby to mialo 200KM, A co myslisz ze masz 1,8 i jestes wielki, na ta wage Twojego kombi to jest zadna moc. Wiem ze 1,6 jest slabiutki, ale taki mam i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie boli co pisze "szybki34 " , i jeszcze dodam ze nie każdego stać na większą pojemność auta. A modyfikacje są jak najbardziej na miejscu. Dołożyć 6 tyś i kupić coś nowszego to bezsens, a nie wiadomo co się kupuje(kot w worku). Lepiej sobie upiększyć auto i cieszyć sie z tego.

Autko ładne , zmieniaj je dalej a będzie jeszcze lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ?ukaszA4

Dzięki koledzy za opinie... :mysli: ale się dyskusja rozkręciła :shocked: Już nie pamiętam jakie to Et kolego jest jutro weekend podłubie troche w autku to zwale koło i zobacze dokładnie. oponki to 225/45 17' dodam ze zakup tych felg kosztował mnie niecały tałzenek... stare Alu powędrują spowrotem do auta na zimę:) postaram sie cyknąc wiecej fotek. a zegary będę pewnie zmieniał lub naprawiał ponieważ poprzedni właściciel zakładając te białe tarcze uszkodził wskazówkę od paliwa i temp... przykleił ja na kropelke hehe[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 19:48_________________________________________________Co do tej rozmowy dodam że trafiłem to autko w miare zadbane z ks serwisowo itd... bla bla bla od 1 właściciela mało tego znajomy z widzenia który dbał o nie... i mi do szczescia lepsze auto nie potrzebne głownie autem jeżdżę do pracy i troche po miescie... silnik jak dla mnie wystarczający niby tylko 125 kucy, miałem 3 w coupe 140km może lepsze odejście miała to trzeba przyznać lecz komfort jazdy... bez komentarza:) a teraz jezdząc na 17' w/g mnie lepszy komfort i wchodzenie w zakrety niż na 15' pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo dobrze, a ja bym nie kupil kombi :polew: nigdy w zyciu, chocby to mialo 200KM, A co myslisz ze masz 1,8 i jestes wielki, na ta wage Twojego kombi to jest zadna moc. Wiem ze 1,6 jest slabiutki, ale taki mam i jest dobrze.

Ty nie kupiłbyś kombi, ja 1,6 - to nasze opinie, mam 1.8T i wcale nie myślę, że przez to jestem wielki.

Jakbyś nie wiedział, to zdecydowana większość S4 i RS4 to właśnie kombi i w niebieskim kolorze, tylko w trochę brzydszym odcieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje: mam 1.8T i wcale nie myślę, że przez to jestem wielki.

:mysli: a nam sie wydaje że chyba jednak TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje: mam 1.8T i wcale nie myślę, że przez to jestem wielki.

:mysli: a nam sie wydaje że chyba jednak TAK

Macie rację - wydaje się Wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kolego Sadek_WLG pod maską mamy to samo czyli 1.6, 101KM:). Może faktycznie nie jest to zawiele ale ja bynajmniej nie narzekam- ciesze sie z tego co mam. To jest moje pierwsze Audi, następne napewno będzie z silnikiem o wiekszej pojemności. Pozdro dla wszystkich tzn dla tych z silnikiem 1.6 i dla tych co mają ,,aż" 1.8 T :hi:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 23:42_________________________________________________oczywiście bez obrazy- zeby nie było :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...