Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8 ADR] Mój nowy nabytek


Darkman

Rekomendowane odpowiedzi

Optymalne ET to 35-45 tazke bedzie ok ale jesli nie chcesz zeby byly za bardzo osadzone do srodka to kup dystans i zmniejsz ET a mam u siebie w 17'' ET 35 felgi fajnie wychodza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem wizytę na szrocie bo dostałem cynk że przywieżli A4 rocznik 98 sedan anglik z silnikiem 1,8.Jako że byłem w potrzebie zmian stylistycznych nabyłem za 140 PLN komplet tylnych lamp(po i lifcie co prawda ale sa jak nowe), za 50 PLN (tak tylko tyle!!!) kompletny podłokietnik wraz z tunelem, za 40 PLN zapasową osłonę pod silnik ori oraz za 50 PLN dodatkowe światło stopu na tylna półkę.W związku z tym ostatnim mam pytanko-czy wie ktoś do czego się wpiąc z kablami by świecił ten dodatkowy stop, bo niestety chłopcy na szrocie brutalnie pocięli wiązkę więc nie mogłem dojśc skąd to szło. Są dwa przewody -brązowy i czerwony zakończone kostką pod tym stopem.Jutro wkleję obiecane fotki w nowych felach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oponkami 205 X 50 X 15
Mam nadzieję, że to literówka, bo powinno być 205/60R15.
za 50 PLN (tak tylko tyle!!!) kompletny podłokietnik
Cholera. Ja się nie przyznam ile dałem za mój :eek: . Ogólnie najważniejsze, żeby autko dobrze jeździło, resztę można powoli dopracowywać :wink: Ale klamki i lusterka powinny być na wysokim miejscu na liście poprawek.
komplet tylnych lamp(po i lifcie co prawda
Moim zdaniem nie są gorsze, niż po II lifcie. Pewnie dlatego, że sam mam takie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu fotka i namiary jakby ktoś coś jeszcze potrzebował z niego:

d339c1d76d92b595m.jpg

autko jest jesszcze na allegro na tej aukcji:

http://www.allegro.pl/item186307062_audi_a_4_czesci_1_8_5v_rozrusznik.html

Stoi w Grudziądzu,ale widziałem że przyjechali po części do niego nawet z Ciechanowa,to znak chyba że cięzko o dobre tanie częsci do niego.

Klamki i lusterka zrobię za jednym zamachem jak będę polerował maskę bo niestety po myjni porobiły się spore rysy(pierwszy i ostatni raz dałem się namówić na myjke automatyczną),nie posłuchałem kumpla co radził jechac na ręczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem że kupiłem komplet lamp właśnie z tej furki za 140 PLN. Już są założone.Walczę z podłokietnikiem tzn. z wycięciem otworu w tunelu pod stopę podłokietnika. Całe szczęscie że jest zaznaczone od spodu miejsce wycięcia.

[ Dodano: 22-04-2007, 11:40 ]

witam. obiecana fotka po założeniu felg alu ale niestety wykonana aparatem z telefonu wiec niestety kiepska jakościowo.postaram sie o cyfrówke i powklejam lepsze.

caf2dbc5cc017d77.jpg

[ Dodano: 05-05-2007, 11:45 ]

witam. Dziś niunia jedzie do lakiernika na malowanko klamek i lusterek na kolor nadwozia.Tak sobie patrzę że mając ori zaślepki w zderazku nie musze rzezać dziur pod spryskiwacze więc jeden plus-niestety koszt sprysków przyprawił mnie o ból głowy a nowych lamp o drugi.Ale zacisnę pasa i zmieniam w maju jeszcze jak tylko wyczaję jakąś dobrą okazję na allegro.

A tak wygląda niunia przed malowaniem lusterek i klamek od przodka.

ba1e05e10869b9edm.jpg[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2007, 11:41 _________________________________________________NIUNIA PRZED ZMIANA LAMP I ZDERZAKA:

e5ec98cdce8a56e2m.jpg

186f4a2ea3f8059fm.jpg

2055fd31a7aee4cbm.jpg

Pomalowane zaciski:

35dbfd7d596886d5m.jpg

2ee080b041372b27m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nowy zderzak:

477e3c12028b7841m.jpg

Kupiłem okazyjnie razem z halogenami i spryskiwaczami za...450 zł.

Następne fotki już z xenonami będą valeo.

Oto nowe oczki z D2S:

ba581f90a163a063m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...