Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wolniejszy dzień i małe wyzwanie...tym razem nie z Audi a z kolegi Volvo :decayed: Auto odebrał 3 tygodnie temu a dopiero teraz był czas na jego zabezpieczenie :) Auto prawdopodobnie było jako demo... Poniżej lini klamek była robiona korekta dwuetapowa a powyżej przelizałem finiszem :) Pierwszy raz pracowałem z takim pojazdem i powiem szczerze, że można nieźle się nagimnastykować :D jako, że nie mieliśmy bazy pod rusztowanie posiłkowałem się drabiną. Tam gdzie mogłem to zrobiłem co trzeba. Ważny był w prawdzie dół bo tam nawet po 3 tygodniach i 7kkm było sporo asfaltu i innych drobiazgów. 

Przed polerowaniem, zabudował niestety lakierowana przez firmę zewnętrzną... wygląda to jakby ktoś się uczył lakierować :decayed: auto ogarnięte wcześniej zgodnie ze sztuką :)

 

IMG_1569.JPG

IMG_1570.JPG

IMG_1571.JPG

lewa po obróbce 2step a prawa przed

IMG_1577.JPG

IMG_1578.JPG

Przed

IMG_1579.JPG

po

IMG_1580.JPG

lewa strona po

IMG_1582.JPG

IMG_1584.JPG

 

 

Prawa strona przed 

 

IMG_1585.JPG

IMG_1586.JPG

IMG_1587.JPG

IMG_1596.JPG

Prawa po

 IMG_1600.JPG

 

IMG_1601.JPG

 

 

Auto po wosku 

DSC03824.JPG

DSC03827.JPG

DSC03828.JPG

DSC03829.JPG

DSC03831.JPG

DSC03832.JPG

DSC03833.JPG

DSC03835.JPG

DSC03836.JPG

DSC03837.JPG

DSC03838.JPG

:hi:

 

 

 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Dobrze maszyna nie się rozgrzala:P

Opublikowano
  • Autor

A wydawało mi się, ze była ciepła :decayed: 

Opublikowano
4 minuty temu, Norbas napisał:

A wydawało mi się, ze była ciepła :decayed: 

Haha kiedyś koleś kupił za 30€ z A.T.U maszynę... mówi że taka gorąca się robiła że nie mógł utrzymać jej w rękach haha , niby skakala też haha :D

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, MaciekPL napisał:

Haha kiedyś koleś kupił za 30€ z A.T.U maszynę... mówi że taka gorąca się robiła że nie mógł utrzymać jej w rękach haha , niby skakala też haha :D

Hehe No tak jak za 30juro to pewnie rotacyjna. A ona potrafi tańczy jak szalona w odpowiednich rękach :decayed: 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolega będzie obniżał coś volviaka bo stoi jak krowa na miedzy?   :lol:

 

Tak poważnie nie śmigałeś wczoraj w okolicy Lindesnes ?  :smiley:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, dekiel 13 napisał:

Kolega będzie obniżał coś volviaka bo stoi jak krowa na miedzy?   :lol:

 

Tak poważnie nie śmigałeś wczoraj w okolicy Lindesnes ?  :smiley:

Przodu już mu bardziej nie obniża bo gwarancje straci?Także zostaje jak jest :D 

Wczoraj nie byłem w Lindesnes ale w niedziele leciałem przez ta mieścinie i wracałem wieczorem ?

Opublikowano
  • Autor

Nowy pierdki na pokładzie czyli dywaniki. Maciek wjechał mi na ambicje, ze mam gumy to się przejechałem po materiałówki. 

D382011C-9F87-490B-A95F-0EA35167CBB2.jpeg

3C7C7D29-1265-4BC7-8D70-B1C1C9F9B141.jpeg

 

 

Opublikowano

Norbert Ty używasz to auto czy stoi 'pa parkering plassen din' ? Czyściutko jak na sali operacyjnej. :kox:

Dywaniki sztos. :thumbup1:

Opublikowano

Dużo lepiej to wygląda 

Miodzio 

Opublikowano

Też jestem zdania ,że welurowe są dużo fajniejsze:thumbup1:

Opublikowano

Wnętrze wylizane mocno :thumbup1:

Nie lepiej na zimę zostawić gumowe ?

Ja akurat w weekend robię odwrotny zabieg pakuje gumy:)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.10.2019 o 22:02, dekiel 13 napisał:

Norbert Ty używasz to auto czy stoi 'pa parkering plassen din' ? Czyściutko jak na sali operacyjnej. :kox:

Dywaniki sztos. :thumbup1:

Jeździ, jeździ 

C8786E90-ECE4-4C9B-B681-7DDF95211F37.jpeg

Ale niestety dwumas chyba już ma luzy bo terkocze na P i N... w następna środę leci na gwarancje do sprawdzenia... 

21 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Wnętrze wylizane mocno :thumbup1:

Nie lepiej na zimę zostawić gumowe ?

Ja akurat w weekend robię odwrotny zabieg pakuje gumy:)

Jak szaleć to szaleć ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto po wymianie dwumasa... stukający dzwięk oraz szarpania przy zmianie biegów znikneły ale niestety trochę się pobujałem i slychac cos powyzej 70kmh. Reklamacja zlozona i w nastepną srodę będą sprawdzać co tam nabroili. Dodatkowo zamowiłem sobie usztywniacz poduszki skrzyni biegów od RKX. Ponadto od jakiegoś czasu auto już na balonach :facepalm: 

IMG_2157c.jpg

 

Opublikowano

Na takiej feldze można wybaczyć balon :D Swoja drogą jak tam u was z temperatura? będzie coś mrozić? 

Opublikowano

W ASO robiłeś dwumas ? 

Nie jest tak źle na tym balonie w tej konfiguracji ?na gwincie to już gorzej będzie to  wyglądać :)

Opublikowano

Szkoda że zj***li coś:facepalm:

Polaki robili??? Czy kto???

Zimóweczki już potrzebne.. choć tam u Ciebie to jeszcze nie tak bardzo. Z tej strony co ja jestem już temperatury -5, -6...

Opublikowano

Ja też już na zimówkach , w Larviku - 3 ale sucho jak pieprz bo non stop dmucha z północy. ;)

Na miejscu dla inwalidy stoisz ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Frond Side napisał:

Swoja drogą jak tam u was z temperatura? będzie coś mrozić? 

Jakieś małe przymrozki ale nie spada poniżej 0 ;) znając, życie można z kilka dni będzie śniegu i po zimie :P 

4 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

W ASO robiłeś dwumas ? 

Tak ze względu na gwarancję , także  bez gotówkowo.

3 godziny temu, Adam87 napisał:

Szkoda że zj***li coś:facepalm:

Polaki robili??? Czy kto???

Zimóweczki już potrzebne.. choć tam u Ciebie to jeszcze nie tak bardzo. Z tej strony co ja jestem już temperatury -5, -6...

Nie wiem kto robił, ale poza kolegą nie ma tam naszych. 

1 godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Ja też już na zimówkach , w Larviku - 3 ale sucho jak pieprz bo non stop dmucha z północy. ;)

Na miejscu dla inwalidy stoisz ? :eusathink:

Kiedyś było, teraz jest do uzytku i takie dostałem. Do modzenia jedno z lepszych :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane po reklamacji i jak na razie ok...  Założyłem również dystans w mocownie skrzyni biegów i jest sztywniej. Zrobię więcej km to bede mogl sie bardziej wypowiedzieć ale po 20km  czuję różnicę w sztywności napędu :) Ponadto auto przeszło przegląd wiec z bani na kolejne dwa lata :kox: 

Może ktoś się wypowie czy cieżko jest rozkleić poliftowe lampy ?? 

Kilka fot: 

IMG_2478c.jpg

IMG_2472.jpg

IMG_2471c.jpg

IMG_2476c.jpg

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.