Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W kolor czy czarny połysk ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, MaciekPL napisał:

"Wiecej modow już nie przewiduje 

Miesiąc później...

IMG-20200229-WA0011.jpg

:dancing:

:decayed: :decayed: 

 

10 godzin temu, dekiel 13 napisał:

W kolor czy czarny połysk ? :eusathink:

Chromy w mat... jeszcze chromy szyb zostaną do zrobienia ? 

Jak wsio wyschnie zrobie focisze :decayed: 

Opublikowano

Plast dip czy lakierowałeś ? 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Plast dip czy lakierowałeś ? 

Motip. Inna  structura i ładniej wyglada :) zobaczymy jak z trwałością ?

Opublikowano

Ale to też guma czy lakier , dobrze odtłuśicłeś i zmatowałeś to musi się trzymać 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, karolek_ust napisał:

Ale to też guma czy lakier , dobrze odtłuśicłeś i zmatowałeś to musi się trzymać 

Guma... chociaż guma jest jak nie wyschnie a potem robi się jak folia aluminiowa :) inna technologia jak plastidip ;) wystarczy umyć powierzchnie i odtłuścić jak w przypadku plastidipa. Nie trzeba matowić nic ;) 

 

DSC04425c.JPG

DSC04429c.JPG

DSC04433c.JPG

DSC04439c.JPG

 

Opublikowano

No jak guma to nie trzeba matowac to wiem , no i elegancko wyglada

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.03.2020 o 19:41, karolek_ust napisał:

No jak guma to nie trzeba matowac to wiem , no i elegancko wyglada

I jeszcze jeden ciekawa rzecz odnosnie motipa. Nie trzeba zrywać go z calej powierzchni jezeli mamy gdzies zadrę/uszkodzenie. Oklejamy miejsce i finiot ?

Opublikowano

:thumbup1:......

Tylko deczko w dół  , bo jak na szczudłach.

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, dekiel 13 napisał:

:thumbup1:......

Tylko deczko w dół  , bo jak na szczudłach.

Koło i zawias na tapecie ?

Opublikowano
6 minut temu, Norbas napisał:

Koło i zawias na tapecie ?

Veldig bra ...:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Niestety do allroada nie ma zbyt wiele firm co maja dedykowane... jest vogland i h&r... vogland kusi cena ale nie wiem jak z jego jakością... a h&r swoje kosztuje... 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Hejo, mały serwis w ostatnim czasie... olej plus filtry. Tym razem wróciłem do Valvo i zobaczymy jak będzie trzymał parametry. Ponadto wymieniłem filtr paliwa aby sprawdzić czy są jakieś opiłki... niestety znalazłem dwa byczki i trochę małych papci... nie wiem czy zacząć już się martwić czy wymienić filtr za 10k i obczaić znowu co tam się dzieje... 

75168F8D-66CD-4D53-8F35-2BE7F7F8E8D1.jpeg

83EBD428-DDBC-404A-9C98-E5F238E30E2A.jpeg

3522F88B-14E2-43AE-9247-7BC7E8B2C8FC.jpeg

 

pierwsza wymiana filtra w aso przy 55k... niestety nie wiem czy przeprowadzili procedurę wymiany paliwa według manuala i dlatego znalazłem opiłki czy to tez proces zużycia i nie mamy na to zbytnio wpływu... 


Procedura napełniania/ odpowietrzania filtra paliwa taka sama jak przed liftem w B8. Odpalamy vcds— engine— basic settings— potem wybieramy w zwijak— transfer Fuel pump test— start. Urochamialem to dwa razy po 30 sek. Pali bez opóźnienia /zbędnego kręcenia.  Potem zostawiłem na wolnych obrotach z 3 min i po akcji. 
Filtr jest pod osłona aerodynamiczna z prawej strony. 
 

C40267A1-007C-41CD-AE57-CD2730A81534.jpeg

9947930C-1A8C-4212-862A-750D6C3E89CE.jpeg
 

A284785A-E7C9-4DF3-BADF-97CCD8DA8B65.jpeg
408B1EF7-4BEF-423B-93FE-305BA4CAB415.jpeg

149F1F66-21A7-4859-A899-8AB6D83415C3.jpeg

 

Pozdrowki :hi: 

Opublikowano

No faktycznie coś dziwne to paliwko:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Adam87 napisał:

No faktycznie coś dziwne to paliwko:eusathink:

No a to „tylko” 23k zrobione na tym filtrze... to co musi być po 60k ?

Opublikowano

Z czego niby te opiłki w filtrze paliwa bo nie ogarniam?

Opublikowano

Z pompy wtryskowej, plastelina. 

Ponoć są już poprawione, ale nie znam ori nr.

Opublikowano
  • Autor

Teraz to wszystko plastelina... 
Z tego co czytałem to niby t-roc ma już poprawione ale tak naprawdę to po 2012 miały być poprawione i co... teraz pytanie czy serwis dał d*py przy wymianie czy faktycznie inżyniery dały d*py  kolejny raz... 

Auto jeszcze na gwarancji ale na razie walczę aby coś zrobili ze skrzynia... 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.04.2020 o 10:14, Dev napisał:

Z pompy wtryskowej, plastelina. 

Ponoć są już poprawione, ale nie znam ori nr.

Dev a jak sytuacja wyglda w 3.0tdi ? Tam też bywają problemy z pompami ? 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Nie spotkałem sie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.