Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap 2.0 ALT -> 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mam dylemat co zrobić z moją A4 B6 2.0alt bo owy silnik zbytnio nie nadaje się do niczego a w wszystko inne włożyłem dość sporą sumę pieniędzy i głupotą by było sprzedać auto żeby kupić z innym silnikiem. Pytanie brzmi czy pchać się w swap na 1.8T Jeśli tak to jaką wersję silnika + co od razu kupować nowe/regenerowne żeby miało to ręce i nogi 

Opublikowano

Prościej i taniej jest przeszczepić słupek silnika 1.8 AGN z golfa 4,a3. Jest całkiem pancerny i tani w zakupie

Opublikowano
  • Autor

A coś na turbinie nie lepiej? Np taki Bex? Bo chciałem zrobić od razu setup na jakieś 240hp tylko ze bex ciężki do dostania w dobrych pieniądzach 

Opublikowano

Przy 1.8 AGN zmieniasz sam słupek

Przy 1.8t słupek, wydech,skrzynie,półosie,hamulce,i cześć osprzętu.

Opublikowano
  • Autor

No tak z tego zdaje sobie sprawę 

Opublikowano
W dniu 4.08.2019 o 14:48, pila24 napisał:

Prościej i taniej jest przeszczepić słupek silnika 1.8 AGN z golfa 4,a3. Jest całkiem pancerny i tani w zakupie

Możesz pokazać jak wygląda AGN w B6? Jak ogarnąłeś temat odmy i podciśnień?

Myślę nad tym poważnie i przymierzałem się do 1.8 z B5, ale widzę, że tam te silniki niekoniecznie się pokrywają z 2.0 ALT.

Opublikowano

Mówisz,że masz go porobiony.Olej tylko chleje?Jak tak,to zostaw,bo koszty oleju w porównaniu do swapa,to pikuś.2,0 zamieniać na zwykłe 1,8 z B5 mija się z celem według mnie.Jeździj,zamortyzuj trochę wydaną kasę.Odkładaj pomału kasę i potem sobie kupisz,co chcesz.Bez sensu ładować duże pieniądze w auto o wartości jakieś 12 tysięcy.:hi:

Opublikowano
Godzinę temu, Rosomak91 napisał:

Możesz pokazać jak wygląda AGN w B6? Jak ogarnąłeś temat odmy i podciśnień?

Ja mam 2.4,nie mam 2.0. Ale na forum w temacie o olejożłopie alt jest użytkownik ktory ogarnął 1.8 agn zamiast 2.0 alt.

Opublikowano
2 godziny temu, mirek31071977 napisał:

Mówisz,że masz go porobiony.Olej tylko chleje?Jak tak,to zostaw,bo koszty oleju w porównaniu do swapa,to pikuś.2,0 zamieniać na zwykłe 1,8 z B5 mija się z celem według mnie.Jeździj,zamortyzuj trochę wydaną kasę.Odkładaj pomału kasę i potem sobie kupisz,co chcesz.Bez sensu ładować duże pieniądze w auto o wartości jakieś 12 tysięcy.:hi:

1.8 z b5 to koszt poniżej tysiąca. Podmienić mogę sam. Za tysiąc kupię 40 litrów oleju co wystarczy na jakieś 20-25kkm w moim przypadku. Czyli mniej niz rok jazdy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.