Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozmiar opon dla R15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi

A jak myslicie jaki jest najlepszy rozmiar dla R15? takie mam oryginalne alu audi i nie chce zmieniac, mam teraz 205/60 ale one maja srednice 627 i 508 obr/km

A te o których tu mowa czyli 205/55 R16 maja 632 średnicy i 504obr/km. czyli ekonomiczniej :)

Co radzicie? moze 205/65 ?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 22-03-2007, 08:56 ]

wydzielony z tematu o oponach letnich

Opublikowano
A jak myslicie jaki jest najlepszy rozmiar dla R15?

Najlepszy rozmiar dla 15" podała fabryka czyli 195/65 reszta to kwestia zamienników, i nie szukaj innych jeżeli masz ileś tam obr/km tylko ma być tyle samo

Opublikowano
A jak myslicie jaki jest najlepszy rozmiar dla R15?

Najlepszy rozmiar dla 15" podała fabryka czyli 195/65 reszta to kwestia zamienników, i nie szukaj innych jeżeli masz ileś tam obr/km tylko ma być tyle samo

Ten rozmiar to na zimę a na lato ciutkę szersze czyli 205/60R15
Opublikowano
Ten rozmiar to na zimę a na lato ciutkę szersze

Tak oczywiście, bardziej chdziło mi o te obr/km żeby nie kombinować bo to nie ma przełożenia na ekonomiczność :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czyli 205/65 beda za duze?

wg tego http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=195%2F65R15&tolerancja=1%25&imageField.x=87&imageField.y=9

to powinienem zalozyc 215/60 ale te 205/60 juz mi sporo poza felge wystają wiec te mogą sioe nie zmieścic :)

Opublikowano
Czyli 205/65 beda za duze?

Do transportera się takie zakłada, moje :audi: by sie obraziło jak by takie kółka miało :wink:

Opublikowano
205/60 juz mi sporo poza felge wystają wiec te mogą sioe nie zmieścic :)

A co ty masz koła od roweru? Na standardowych felgach nic nie wystaje

Opublikowano
  • Autor

Czyli reasumując!

Dla R 15 lepiej 205/60 czy 205/65 czy te 215/60?

Pozdrawiam

Opublikowano
Czyli reasumując!

Czyli reasumując są przeliczniki opon, zaglądnij na klapkę wlewu paliwa tam jest odp.

215 moim zadaniem :twisted:

Opublikowano
Dla R 15 lepiej 205/60
i po co ta reszta? :wink:

Tak na lato, na zimę mam 195/65 i to są dwa rozmiary zalecane przez fabrykę. Tak na marginesie to się dowiedziałem, że moja :a4fan: fabrycznie miała 205/60.

Opublikowano

Proponuje naciagnac gume o rozmiarze 205/60 :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.