Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy wymienić rozrząd - Audi A4 B7 1.8T


Rezori

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedź na nurtujące mnie ostatnio pytanie i ktoś pomoże mi rozwikłać zagadkę :)

Trochę historyjki :)

Mianowicie rok temu przy kupnie mojego Audi A4 B7 1.8T wtedy z przebiegiem 219 tys km (sprowadzony ze Szwecji), dostałem informację, że wymieniany był rozrząd przy ok 208 tys km i zgodnie z tą wiedzą nie robiłem tego po kupnie(co może było błędem lub nie, ale tak mi znajomy mechanik doradził skoro są papiery od sprzedawcy) i do tej pory nic się nie dzieje, przynajmniej tego nie odczuwam. Po zrobieniu 20 tys km, po roku zacząłem robić sobie małe "remonciki" i zerknąłem sobie do książki serwisowej, którą dostałem wraz z samochodem i tam znajduje się informacja o tym rozrządzie, o którym mówił sprzedawca.

I tutaj pojawia się mój problem, mianowicie posiłkując się tłumaczami próbuję dojść do tego, co było konkretnie wymieniane, ale nie jestem do końca pewny czy był kompletny rozrząd, bo różne tłumacze to trochę inne wyniki. Jednakże patrząc na kwoty paragonów to wydaje mi się, że był komplet wymieniony, ale mogę się mylić ;/

W związku z tym mam nadzieję, że ktoś będzie umiał odczytać z tego jakieś pożyteczne informacje na podstawie doświadczeń ze Szwedzkimi mechanikami :)

Poniżej w załącznikach wrzucam zdjęcia z książki serwisowej wraz z paragonami i nalepka na silniku.

Z góry dzięki za pomoc :)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Edytowane przez Rezori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...