Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przepływomierz czy coś innego?


Malinowa mamba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam przepływomierz od skv poprzedni mechanik go wymienił bo ori hitachi nie dawał znaku życia. Jednak wydaje mi się że ten skv nie jest do tego silnika? albo po prostu jest to beznadziejny zamiennik.

Teraz nieco opisze o co mi dokładnie chodzi że chce wymienić przepływke... Po krótkiej jeździe kiedy auto się zagrzeje do 90 stopni czasem 70 i ponownie go odpale po np 5 min postoju auto dostaje muła... 

Na zimnym idzie jak szatan na rozgrzanym po ponownym rozruchu już nie bardzo... obroty delikatnie falują ale nie jest to odczuwalne dla ucha w oko razi jedynie gdy popatrze na wskazówke z odległości około 20cm... przepustnica czyszczona, sonda wymieniona więc zostaje chyba ta nieszczęsna przepływka no ale pytanie, o jakim kodzie mam zakupić przepływkę hitachi? bo są dwie 06B133835AH i 058133471 Która z nich będzie odpowienia dla silnika ADR 125km? na tym skv co mam jest kod pbt-gf40 i jest to 3pinowa wtyczka ? po vinie nie znajde bo mam swapa z 1.8t na 1.8 HELP ME!

Edytowane przez Malinowa mamba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj loga 2+7, statyczny i dynamiczny.

Z przepływek tylko to co szło na pierwszy montaż ale jakie ma dokładnie numery to nie pomogę. Spróbuj napisać do forumowych sprzedawców i dobiorą po vinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osób mówiło że zamienniki są słabej jakości i by brać ori.

PS: Sam kupiłem 058133471 ( taką miałem)  za 30zł ori używkę i nie pomogło ( chyba wtyczka była nadłamana , kupiłem drugą używkę 06B133835AH  ori za 40 zł i śmiga już ( był problem z falowaniem i miał muła bo za dużo paliwa dostawał ) 

PS2: Wiem cebula ale fundusze nie pozwalały szaleć ;) 

Edytowane przez MM1311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MM1311 napisał:

wiele osób mówiło że zamienniki są słabej jakości i by brać ori.

PS: Sam kupiłem 058133471 ( taką miałem)  za 30zł ori używkę i nie pomogło ( chyba wtyczka była nadłamana , kupiłem drugą używkę 06B133835AH  ori za 40 zł i śmiga już ( był problem z falowaniem i miał muła bo za dużo paliwa dostawał ) 

PS2: Wiem cebula ale fundusze nie pozwalały szaleć ;) 

hmmm kurde chyba spróbuje też kupić jakąś urzywke i zobaczy sie 40-80zł to nie dużo więc trzeba to sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...