Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawiecha Obrotów silnika


Piotr Z

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,mam sporadyczne ale coraz częstsze objawy wysokich obrotów silnika AHL 1.6 i Jak na benzynce i tak samo na LPG.

Szczególnie na zimnym silniku mam takie objawy,jak rozgrzany to chodzi ok. Przepustnica  czysta i wymieniana 2 lata temu na Geko jak dobrze pamiętam. Ale i też po wymianie były takie objawy,a jak była oryginalna przepustnica to bywały takie jaja, że podczas jazdy wskakiwal na obroty takie że jak bym zapłonu nie wyłączył to by silnik wyskoczył z pod maski,wyglądało jak by silnik  miał się rozbiegnac jak w dieslu. Ogólnie autko jeździ itd ale ma takie objawy,może zna ktoś temat i pomoże z tym ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam objaw i tez nie moge sobie z tym poradzic. w moim przypadku zawieszane obrotow na wyzszym poziomie wystepuje sporadycznie na zimnym i na cieplym silniku  i bardzo wolno schodzi z obrotow. przepustnica nowa czujnik temperatury cieczy chlodzacej nowy lewego powietrza nie dostaje, gdyz caly silnik jest po remoncie kapitalnym nie ma lpg czysta benzyna 1.6 ahl . Pomoze ktos? 

Edytowane przez lukmechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...