Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opis pinów w sterowniku czujników cofania B7


MUMINEK*

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam opisu pinów w sterowniku tylnego PDC w B7 Avant. Szukam alternatywnego plusa po wrzuceniu wstecznego do kamerki cofania, bo plus z żarówki się coś gryzie z kamerką jak auto pracuje. Znajdę w wiązce do sterownika go?, bo coś go musi pobudzać. Chyba, że jakoś po can?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, bo jakoś plus z kabla żarówki gryzie mi się z kamerą cofania nie wiem dlaczego..  Z autem i czujnikami brak problemów jakichkolwiek. A ktoś ma może pomysł jak to rozgryźć? Za jakiś czas bede miał adapter can, to może on będzie dawał sygnał do radia ale chciałem już teraz z niej korzystać, bo oglądanie na zgaszonym samochodzie, to mało fascynująca rzecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż przekaźnik podłączony do żarówki wstecznego, który będzie podawał plus do kamerki. ,

A plus prosto z bezpiecznika znajdziesz przy parktroniku. 

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że żarówka by dawała wzbudzenie przekaźnika a miałbym za to alternatywnego plusa? Najpierw w sumie mogę sprawdzić prowizorycznie czy w ogole inny plus da radę choć jak na złość czujniki mi się zbuntowały bo piszczą non stop i muszę sprawdzić błędy. A na jakim to przekaźniku zrobić? ilu musi być pinowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze coś nie mogę się połączyć z 76 kanałem żeby sprawdzić. Czasem piszczy całkiem inaczej a dziś tak jakby widziało przeszkodę i dlugi pisk i na chwile przerywany jakby nagle sie oddaliła i znów pisk i tak wariuje. Chyba sterownik bym odrzucił, bo pewnie by w ogole nie działało albo coś innego, choć dziwi mnie brak możliwości połączenia z nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się ogarnąć kamerkę cofania, żeby pracowała na działającym silniku. Próbowałem pierw z jednym przekaźnikiem i nie chciało to pracować. Chyba jakiś trefny był, na drugim po podłączeniu 4 pinów ożyło i wszystko chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...