Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rdza na tłokach


Lomax211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postanowiłem wykręcić świece i zobaczyć jak wyglądają i ogólnie zajrzeć na tłok. Po przyświeceniu latarką widać rdze na 3 tłokach co nie jest chyba normalne. Na 1 tłoku od strony łańcucha jest cały czarny od nagaru.  Może mi powiedzieć czy mam się niepokoić?

Dodatkowo po podłączeniu komputera w każdym systemie mam błąd 65535 i nie da się go skasować.

Zdjęcie tłoka najbardziej podobne jakie udało mi się znaleźć :

Screenshot_2019-09-22 (2) Czyszczenie tłoków #Projekt POLEPSHATOR - YouTube(1).png

 

IMG_20190922_141107_1.jpg

IMG_20190922_141111_1.jpg

 

 

Edytowane przez Lomax211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może chociaż ktoś wie od czego w każdym systemie mam błąd 65535 i nie da się go skasować.  I czy żeby dostać się do sterownika silnika trzeba ściągać ramiona wycieraczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd 65535 to błąd wewnętrzny pamięci sterownika,pojawia się przy uszkodzeniu elektroniki sterownika,jego niewłaściwym kodowaniu lub przy uszkodzonym interfejsie/złych sterownikach. Ta ostatnia opcja u Ciebie najbardziej możliwa. Jest jeszcze możliwy problem zasilania-sterownik nie jest w stanie dokończyć self-testu przy spadkach napięcia i wywala taki błąd.

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd tam ma być rdza, tłoki w wodzie się poruszają? Pewnie jakiś osad z dodatków olejowych połączony z nagarem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, przem8 napisał:

Skąd tam ma być rdza, tłoki w wodzie się poruszają? Pewnie jakiś osad z dodatków olejowych połączony z nagarem :P

To raczej wygląda tak jakby auto stało dłuższy czas (a mogło tak być bo auto kupiłem kilka miesięcy temu) i  złapało rdzę xD tak to wygląda i tylko na pierwszym czarno jak w piecu :D  Jutro znajdę moją kamerę endoskopową  i zrobię zdjęcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...