Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek


LifeStyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z centralnym zamkiem. Juz po raz drugi przestal dzialac po opadach deszczu. Dodam ze po opadach gdy chcialem otworzyc auto z pilota, to centralny otworzyl i odrazu zamknal drzwi, a teraz nie ma zadnej reakcji na pilot. Od czego zaczac poszukiwania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie. Jestem posiadaczem AudiA4B6 od tygodnia. Zastanawia mnie problem odnośnie diody z centralnego zamka w drzwiach. Otóż po zamknięciu auta z pilota dioda miga tak jak powinna przez minutę po czym zaczyna świecić ciągle i potem gasnie. Drzwi od zewnątrz i od środka są zamknięte. Dlaczego nie miga caly czas?

Proszę o porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2019 o 10:48, Maserak90 napisał:

Witam.

Mam takie pytanie. Jestem posiadaczem AudiA4B6 od tygodnia. Zastanawia mnie problem odnośnie diody z centralnego zamka w drzwiach. Otóż po zamknięciu auta z pilota dioda miga tak jak powinna przez minutę po czym zaczyna świecić ciągle i potem gasnie. Drzwi od zewnątrz i od środka są zamknięte. Dlaczego nie miga caly czas?

Proszę o porady.

Kolego nie zadawaj tego samego pytania w dwóch tematach.

Co do problemu, to pierwszą rzeczą jaką należy zrobić to podłączyć auto pod VCDS'a i odczytać błędy ze wszystkich sterowników - niestety nikt na forum nie ma szklanej kuli i na podstawie takiego opisu nic nie da się wywróżyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolega podpisał się pod komputer i wyszedł błąd kluczyka. Błąd został usunięty ale w tym momencie po zamknięciu auta z pilota dioda po chwili swieci sie ciagle zamiast mrugać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Maserak90 napisał:

Dzisiaj kolega podpisał się pod komputer i wyszedł błąd kluczyka. Błąd został usunięty ale w tym momencie po zamknięciu auta z pilota dioda po chwili swieci sie ciagle zamiast mrugać. 

jaki był dokładny numer błędu?? Na tej stronie: 

 po numerze błędu znajdziesz ewentualne rozwiązanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2019 o 16:52, Maserak90 napisał:

Dzisiaj kolega podpisał się pod komputer i wyszedł błąd kluczyka. Błąd został usunięty ale w tym momencie po zamknięciu auta z pilota dioda po chwili swieci sie ciagle zamiast mrugać. 

kolego zaczekaj chwile po zamknieciu i zacznie mrugac. u mnie banajmniej tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam teraz możliwości podpięcia ponownie pod komputer. W przyszłym tygodniu będę miał taką możliwość. Tak jak pisałem wyszedł jedynie co to błąd związany z pilotem. Kolega mi podpowiedzial zeby sprobowac rozkodować pilot i ponownie zakodować. Nie wiem może pomoże. Jeszcze dodam że po zamknięciu auta kluczem w drzwiach dzieje się tak samo dioda po chwili pali się na czerwono i następnie już nie świeci w ogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiołem  się dzisiaj pod komputer i wyszedł mi taki błąd:

2 - ilo栺nalezionych bꤳw. Oto one:

00956 - Kluczyk 2 
            35-10 - - - Sporadyczny
00941 - Silnik skadania lusterka po stronie kierowcy (V121) 
            37-00 - uszkodzony
Po usunięciu błędu kluczyka dioda miała poprawnie ale po odłączeniu komputera dioda znowu po chwili przestała mrugać. Dodam że kluczyk został rozładowany i ponownie zakodowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

A próbowałeś zamknąć auto "kluczykiem 1" - tzn drugim, który pewnie masz jako zapasowy??

Tak próbowałem ale efekt jest ten sam. Nie wiem już sam czemu tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mój problem przedstawia się w ten sposób, że mam ustawione zamykanie drzwi po przekroczeniu prędkości wszystko fajnie bo się zamykają i powinny się otw po wyjęciu kluczyka i tak się dzieje ale nie ze wszystkimi drzwiami. Ktoś ma pomysł?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora tematu: pewnie zwarcie na przewodach po deszczu gdzie dostaje się woda, druga rzeczą może być moduł komfortu który kąpie się w deszczówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce zakładać nowego tematu. Mam problem z drzwiami pasażera zaciął się zamek i nie mogę ich otworzyć ktoś może miał podobny problem i udało mu się je otworzyć??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...