Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy A4 b6 1.8T 150 avj


Karol199406

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego gdy odcinało mi gaz wymieniony został reduktor od gazu i wszystko cacy chodzi mniejsza po tym zaczeły się robić lekkie szarpania olałem to po czym któregoś dnia wracałem z bj strasznie rzucało silnikiem nie trzynmał obrotów check migał momentalnie spadał z obrotów i ledwo co sie podnosiło i szarpał nie miał mocy przyśpieszania jaki byś bieg nie wrzucił on nie chciał jechać wolno i mulasto przyśpieszał więc że się przestraszyłem szybko oddałem do mechanika.Podłaczył kompa i było cylinder 3/4 wypadał zapłon wymienił cewki te 2 i świece odrazu żeby sie nie pier**lić i teraz jest tak że raz chodzi normalnie a raz tak jak wcześniej,nie wiem czy to może być spowodowane tym że może 2 cewki sa nowe a 2 cewki są jeszcze orginalne czy w prądach są gdzies problemy mi już ręce opadają gdyż samochód stoi od poniedziałku i dziś byłem i mówił że cięzko dojść do tego będzie. W czym może być problem po tym jak mi go oddał w ten poniedziałek ja jade na stacje a on mi zgasł na stacji i znowu check migał i go wtedy oddałem obroty falowały tak na biegu jałowym

Edytowane przez Karol199406
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy sprawdził przewody, które wpina się do cewek ? na PB chodzi tak samo ?  u mnie te wtyczki, które podpina się do cewek już się wyrobiły i jedną musiałem wymienić bo tak to losowo wyrzucał błąd i telepało mi mocno silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...