Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zacząłem powoli rozróżniać moje córy :tongue4:

jak już będziesz pewny tego tekstu to podpis zlikwiduje :polew:

hehe, podpis masz fajny więc nie trza usuwać :tongue4: jeszcze czasem mam problem jak są osobno ale jak są obok siebie to już wiem która jest która :naughty:

i teraz sobie pomyśl jaki byłby bajer gdyby żona miała bliźniaczkę :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 08:07_________________________________________________

PATRYK... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172453.msg1993940#msg1993940 zerknij na ostatnie zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Pożycz kase :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 18:22_________________________________________________

Panowie zacząłem powoli rozróżniać moje córy :tongue4:

:kox::polew:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 18:22_________________________________________________Byłem u Adasia pod garażem popołudniu , ale ma rozgrzebane autko :naughty: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrykbor Delfinka ?? Co on tam rzeźbi ? Tuby mu się zachciało pakować ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie pasuje ? Otwory w innych miejscach ? Spróbuj jeszcze zajść na TRAUGUTTA do BURAKOWSKIEGO ceny ma wpożo i nie ma nigdy problemu z oddaniem lub wymianą jak nie pasuje.

Jutro też działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madafaka istna ... pół auta rozbebeszyłem jutro 3 dzień robótek i końca nie widać...

Łukasz będzie sub (choć zabudowa jeszcze troszkę poczeka bo nie sądziłem że kabelkologia i inne pierdoły tyle czasu zabiorą) wszystko podłączone będzie z RNS-E (4 kanały i remote).

f*ck wczoraj podłączyłem kabelki i fon mi działał przez BT a dziś nie chciał się połączyć. Kurna nie wiem o co biega narazie.

RNS ma 4 aktywne kanały pod podłączenie wzmaka, na fabryczny idzie tylna para i przednia para jest wolna (używana w BOSE) - remote też jest ale działa troszkę inaczej - tzn. nie współgra z załączaniem navi ... bo szybki start w navi byłby za "długi" dla wzmacniacza. Narazie kable powędrowały pod tylną kanapę. Next step - dyskretna zabudowa w lewym boczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIADEK miałem Ci dzisiaj przywieść latarkę na spot jak obiecałem ale nie wyrobiłem się z czasem.

Na następny spot będzie.

zadowolony??

W poniedziałek zabieram się za auto.

chłopaki, da radę któryś pomóc mi ustawić kąt wtrysku czy znowu mam stawiać auto naszym '' specom'' ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIADEK miałem Ci dzisiaj przywieść latarkę na spot jak obiecałem ale nie wyrobiłem się z czasem.

Na następny spot będzie.

zadowolony??

hehe pewnie, tylko że spot właśnie za tydzień teraz nie było :tongue4:

co do kąta wtrysku z tego co jest napisane tutaj (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10913.0) to żadna filozofia ale trza by było garaż jakiś i kbibi by się przydał bo ponoć to już robił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No robił robił :cool1: teraz mam duuuuużo wolnego więc mogę pomóc, nawet mam jeszcze 13 nasadkę specjalnie do tego kupioną :naughty: tylko podaj termin i możemy grzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No robił robił :cool1: teraz mam duuuuużo wolnego więc mogę pomóc, nawet mam jeszcze 13 nasadkę specjalnie do tego kupioną :naughty: tylko podaj termin i możemy grzebać.

a to z góry dzięki. jak sobie pomyślę że znowu miałbym stawiać auto do mechanika to mi słabo.

w tygodniu to ja mam dopiero czas w godzinach 18-22 więc nie będę nikomu głowy zawracał o tej porze i może podłubiemy w sobotę??

jakiś garaż wykombinuje.

jakby co to się odezwę.

a i jeszcze jedno o dziwo auto przy tych temperaturach co są przez ostatnie 2 dni odpala prawie normalnie. no może ze 2 razy kichnie i jest spokój :mysli:

a jak były wyższe temp to była tragedia.

sam się naprawił czy co??? [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 15:08_________________________________________________

DZIADEK miałem Ci dzisiaj przywieść latarkę na spot jak obiecałem ale nie wyrobiłem się z czasem.

Na następny spot będzie.

zadowolony??

hehe pewnie, tylko że spot właśnie za tydzień teraz nie było :tongue4:

co do kąta wtrysku z tego co jest napisane tutaj (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10913.0) to żadna filozofia ale trza by było garaż jakiś i kbibi by się przydał bo ponoć to już robił :wink4:

i tu mnie masz hehe :tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś garaż wykombinuje.

jakby co to się odezwę.

Garaż nie do końca jest potrzebny, byle było widno i na łeb nie padało ja to robiłem u siebie pod domem, no oczywiście VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaż nie do końca jest potrzebny, byle było widno i na łeb nie padało ja to robiłem u siebie pod domem, no oczywiście VAG

dokładnie, tylko że teraz ma być nieciekawie jeżeli chodzi o pogodę więc dlatego wspomniałem o garażu. szkoda że w e-gu nie ma podziemnych parkingów w jakimś supermarkecie bo by było idealnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, tylko że teraz ma być nieciekawie jeżeli chodzi o pogodę więc dlatego wspomniałem o garażu. szkoda że w e-gu nie ma podziemnych parkingów w jakimś supermarkecie bo by było idealnie :naughty:

no niestety ale my już od 3 latek szukam takiej miejscówki na spoty :naughty: a Carrefour się nie śpieszy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz możemy u mnie w garażu ustawić ten kąt. Krzysiek oczywiście też możesz wpaść ;)

To od czego w pierwszej kolejności zabierasz sie w aucie? Masz już ECU-jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz możemy u mnie w garażu ustawić ten kąt. Krzysiek oczywiście też możesz wpaść ;)

To od czego w pierwszej kolejności zabierasz sie w aucie? Masz już ECU-jakie?

dzięki adaś za propozycje.

ECU jeszcze nie mam. byłem u korkucia rzeby już kupić bo ma kilka sztuk ale zapomniałem tych numerów kompa.

pojadę po niego jutro.

chcę zacząć od tego kompa, później ten kąt i termostat. mam nadzieję że się na tym skończy no chyba że jeszcze trzeba się wziąć albo wymienić ten nastawnik. i może te połamane fajki od świec wymienie.

a już po tym leci ogłoszenie i kartki.

w sumie to nie wiem jaki będzie termin ustawiania kąta ( myślę że bliżej soboty ) bo kompa sobie sam wymienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...