Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Powiedz coś więcej ...

Normalnie nie da rady z klamki otworzyć od zewnątrz ale od środka jest OK, a central działa.

Co do piątku to ja będę mógł ale dopiero bliżej 19ej.

Może coś z pionowym cięgnem...

bez rozbebeszenia się nie obędzie a współczuję bo aby dostać się do klamki to jest troche rboty, nie wiem czy czasem ramy szyby nie trzeba zwalić (potem to ustawić dobrze.... :gwizdanie: ) Jak zdejmie boczek niech dobrze popatrzy na te cięgna itd. może zanim więcej rozbierze to czegoś się dopatrzy.

Ściągnij sobie te foty z Aukcji:

http://allegro.pl/audi-a4-lift-99-01-klamka-lewy-przod-europa-i1339161100.html

widać tam dzwignię cięgna, sprężynkę ... nie popatrzy na te miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście tego nie sprawdzałem bo koleś spoza E-g ale przekaże mu te informacje. Dzięki Adam. No i jak tam ustawianie kąta wtrysku u kolegi robimy w tym tygodniu czy sobie odpuszczamy bo po niedzieli ma być troszkę cieplej.

bielik8506 jak teraz pali przy tych mrozach ? czy w ogóle pali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te "troszkę cieplej" to na razie fajnie prognozują... we wtorek w dzień +8 a w nocy +6... toć to lato prawie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wam furki zapalają w tą śliczną pogodę? Nie wiem jak to jest w BMW ale mi wogóle świeczki nie grzeją tzn lampka się nie zapala ale auto zapala bez problemu (odpukać puk puk). Raz widziałem tą lampkę ale to byo jak temp była w okolicach zera to po nacisnięciu start minęła chwila jak świeczki podgrzewał i dopiero odpalał a np dziś -16 ja start a on od razu się wziął za kręcenie i zapala... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam normalnie puki co odpala.

Łukasz oszczędź nam ... i jak w przyszłym tygodniu maja być takie temp. to możemy na wtorek się umówić może...

Aha zaopatrz się w literek różowego (płynu ukł. chłodzenia) na dolewkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki jak by ktos chcial kupic to mam:

samsung delphi b3410 (pink) w stanie bdb uzywany ale mam wszystko do niego, kom dla kobiety od kobiety (300zl)

(http://b3410.pl/thread-360.html)

ipod touch 8gb 3gen, porysowany jest z tylu ale to normalka, pracuje dobrze, oprogramowanie ma najnowsze, mam do niego kabel usb, pokrowiec bialo-rozowy (400zl do negocjacji)

Sprzedaje bo kupilem dziewczynie Iphona

(http://alejka.pl/apple-ipod-touch-8gb-czarny.html)

oraz

tablet wacom'a ctf-420, tablet + rysik, plyte gdzies zapodzialem ale instaluje windows bez problemu, cena: 100zl

(http://www.tablet4u.co.uk/product/en/2_volito2-usb-windows.html)

tak tu wam wystawiam bo dostepne bedzie od 23-24grudnia jak zawitam do pl, telefon ciezko dostac w pl ta wersje rozowa, a jak napisalem z ipodem moge zjechac z ceny jak ktos zainteresowany to pisac zdjecia wysle na maila jak cos :wink4: tylko dajcie wczesniej znac to zwioze ze soba do PL jak nie to sprzedaje tutaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a np dziś -16 ja start a on od razu się wziął za kręcenie i zapala... :mysli:

Był szybszy od Ciebie i Twoich myśli wiedział co chcesz zrobić i Cie wyprzedził :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielik8506 jak teraz pali przy tych mrozach ? czy w ogóle pali ?

no właśnie bardzo kiepsko odpala. muszę ją nieźle kręcić i przy tym wciskać gaz do oporu bo inaczej od razu gaśnie jak tylko troszkę załapie.

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 19:28_________________________________________________

Mi tam normalnie puki co odpala.

Łukasz oszczędź nam ... i jak w przyszłym tygodniu maja być takie temp. to możemy na wtorek się umówić może...

Aha zaopatrz się w literek różowego (płynu ukł. chłodzenia) na dolewkę.

ja nie widzę problemu ADAŚ. narazie sobie z nią radzę tylko trochę martwi mnie ten termostat. nie sądziłem że tak szybko mróz chwyci.

ale to jeszcze jutro na spocie pogadamy.

bo chyba ktoś będzie??? czy sobie odpuszczamy w taką pogodę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spocik się wybieram - jutro ma tak nie mrozić i ma być trochę sniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nam troszkę sniagu napadało ... jak coś może będe na placyku obok ;):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny śnieżek, ja na hali pracuję to dzisiaj placyk przetestowałem i jest ok :naughty:

Postaram się podjechać na spota, ale będę raczej około 18.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja spot przegapiłem....

jakby można prosić to śledźcie temat Bukowiny bo tam godziny będą decydowały o rezerwacji... a ja może się skuszę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja powiedziałem że jadę do Bukowiny to głupio by było nie zdążyć, Patryk ty chyba nie dasz rady co ? rozwiązanie blisko :rolleyes: a Adaś? reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk ty chyba nie dasz rady co ?

powiem tak bukowina :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: czas pokaże musi być ostateczny termin bo coś się ma zmienić w terminie zlotu :przebiegly: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 16:59_________________________________________________ :wallbash: zapomniałem ci odpisać żeby Żanete pozdrowić od Agi i dziewczyny szybko wyzdrowiały bo ty sie wyliżesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wallbash: zapomniałem ci odpisać żeby Żanete pozdrowić od Agi i dziewczyny szybko wyzdrowiały bo ty sie wyliżesz :decayed

dzięki wlk. swoje skarby też pozdrów ja to już prawie zdrowy, katar tylko zalega :confused4: a laski podobnie w dzień ok tylko w nocy jak im sie nosek zapcha to się budzą w szoku że przez nos się nie da oddychać, więc mamy teraz problemy ze spaniem :no4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...