Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiek jak byś kiedyś wyciągał lampę luknij na odbłyśniki które regenerowałeś i daj znać jak wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już audi zrobione i schnie. jutro do odbioru.

ciekawy jestem jak to wszystko wyszło.

z tego co wiem to klepali ją i jest tak jak przed spotkaniem z przecinakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak tylko grubo szpachlu poszło - dlatego technologiczna wymiana polega na wycięciu błotnika i wstawieniu nowego, potem lakierowanie i gotowe.

Defakto zajmuje to mniej czasu a na fabrycznie nowym błotniku czasem ciężko dojść że był malowany, chyba że się bierze używke to wówczas jest grubiej ... ale dalej bez szpachla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak tylko grubo szpachlu poszło - dlatego technologiczna wymiana polega na wycięciu błotnika i wstawieniu nowego, potem lakierowanie i gotowe.

Defakto zajmuje to mniej czasu a na fabrycznie nowym błotniku czasem ciężko dojść że był malowany, chyba że się bierze używke to wówczas jest grubiej ... ale dalej bez szpachla.

jak będzie chciał to zmierzymy miernikiem na spocie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna w sobotę wyjeżdzam ale może ktoś zainteresowany

http://www.speedcenter.elblag.pl/36-I-AMATORSKIE-ZAWODY-KARTINGOWE.html

no i musimy sie wkońcu wybrać chyba co...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 kartów na raz może jeździć i na początek nie ma sensu brać dłużej niż 10 min. wczoraj 20 min jeździłem to od połowy już ręce mdlały :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można tylko tam za***iście śmierdzi spalinami

trza wziąć coś na przebranie...ja narazie nie mówię tak bo wczoraj byłem nie wiem co na to Żaneta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobiety tez moga smigać kartami :naughty:

ale spoko możemy robić ze spotu wypad na karty

a wlaśnie czy dla naszego Grzesia zmianiamy z czartku na środy? Bo niby mu pasuje... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlaśnie czy dla naszego Grzesia zmianiamy z czartku na środy? Bo niby mu pasuje...

dla mnie spoko tylko jeszcze muszę potwierdzić czy na rehabilitacje z laskami dalej musimy chodzić czy nie bo jak tak to wtedy środy mi nie będą pasować :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlaśnie czy dla naszego Grzesia zmianiamy z czartku na środy? Bo niby mu pasuje... :evil:

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie .Muszę kupić pompkę jest za 250 pln :) , ale teraz załatwiam lakiernika i takie tam papierki żeby wyrwać kasę za Patrycję z pzu i becikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więć zmieniam na środy ... :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 12:02_________________________________________________

a wlaśnie czy dla naszego Grzesia zmianiamy z czartku na środy? Bo niby mu pasuje...

dla mnie spoko tylko jeszcze muszę potwierdzić czy na rehabilitacje z laskami dalej musimy chodzić czy nie bo jak tak to wtedy środy mi nie będą pasować :confused4:

Bartek jesli nawet to pewnie nie będzie to długo trwało ... niech dziewczynki zdrowo sie rozwijają, u nas młodszej też na dobre wyszła rehabilitacja.

Jeszcze nie .Muszę kupić pompkę jest za 250 pln :) , ale teraz załatwiam lakiernika i takie tam papierki żeby wyrwać kasę za Patrycję z pzu i becikowe

:wallbash: głupi wydatek ... choć jak ci mówiłem moduł komfortu jest mocno podejrzany - przygotuj sie także na podmiankę/sprawdzenie modułu ... ciekawe czy z avanta by podszedł na sprawdzenie :mysli: ... nie powino byc chyba problemów (także nagaduj sąsiada ...) chyba tylko warto by przygotować VAGa zczytać kodowanie co masz teraz a jakie w avancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wallbash: głupi wydatek ... choć jak ci mówiłem moduł komfortu jest mocno podejrzany - przygotuj sie także na podmiankę/sprawdzenie modułu ... ciekawe czy z avanta by podszedł na sprawdzenie :mysli: ... nie powino byc chyba problemów (także nagaduj sąsiada ...) chyba tylko warto by przygotować VAGa zczytać kodowanie co masz teraz a jakie w avancie.

Moduł komfortu jest w pompce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...