Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

wallbash: głupi wydatek ... choć jak ci mówiłem moduł komfortu jest mocno podejrzany - przygotuj sie także na podmiankę/sprawdzenie modułu ... ciekawe czy z avanta by podszedł na sprawdzenie :mysli: ... nie powino byc chyba problemów (także nagaduj sąsiada ...) chyba tylko warto by przygotować VAGa zczytać kodowanie co masz teraz a jakie w avancie.

Moduł komfortu jest w pompce :wink4:

Znaczy się pompka jest zintegrowana z modułem ... więc wymieniaj powinno zagrać.

ps. nie chciałeś pierw z sąsiadem podmianki strzelić? (tylko do spr. w ETKA czy występują różnice w modułach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Znaczy się pompka jest zintegrowana z modułem ... więc wymieniaj powinno zagrać.

ps. nie chciałeś pierw z sąsiadem podmianki strzelić? (tylko do spr. w ETKA czy występują różnice w modułach)

Podmienie jak znajdę czas .Tylko czy muszę ją adoptować vag-em :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale warto by mieć VAGa pod ręką bo może w kodowaniu trzeba coś przestawić np. inne dla avanta inne dla sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że on ma tylko dwie elektryczne szyby to coś przeszkadza?

Jak coś to mógłbyś podjechać :) dam ci wcześniej znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: za środy...

Patrycjusz muszę tam kiedyś wpaść w przyszłym tygodniu bo upominek już mam i tak mi się udał że aż sam się dziwię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: za środy...

Patrycjusz muszę tam kiedyś wpaść w przyszłym tygodniu bo upominek już mam i tak mi się udał że aż sam się dziwię :wink4:

Zapraszam do końca następnego tygodnia mam wolne :wink4:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 18:05_________________________________________________Dziadek jeżeli Żaneta chcę podjechać to się nie krępujcie :>. Upominek był za***isty :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi odebrane. wyprostowana jest nawet nawet. jakby ktoś nie widział jak była uderzona to raczej nic podejrzanego by nie znalazł.

tylko obawiam się o barwę lakieru. na moje wyszedł trochę zbyt czerwony. podobno dobierali do koloru klapki.

kurcze może to przez to że to świerzy lakier. już sam nie wiem. nawet zamalowali mi przedni błotnik ( pamiątka z Adasia garażu ) i to za darmo.

blacharz mówił że te audi to ulep. z każdej strony robione.

i do tego mam jeszcze problem z silnikiem. dzisiaj na 5 rund po mieście 2 razy straciła moc. ledwo 100 km/h osiągnełem.

co dziwne nie kopci, kontrolki się żadne nie palą, silnik "suchy".

pewnie bez VAGa się nie obejdzie co????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego mam jeszcze problem z silnikiem. dzisiaj na 5 rund po mieście 2 razy straciła moc. ledwo 100 km/h osiągnełem.

co dziwne nie kopci, kontrolki się żadne nie palą, silnik "suchy".

pewnie bez VAGa się nie obejdzie co????

pewnie turbinka przeładowuje tak jak u tego mojego kolesia w cordobie co na spocie był...jak tak to n75 najprawdopodobniej się kłania :hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:14_________________________________________________

Dziadek jeżeli Żaneta chcę podjechać to się nie krępujcie :>. Upominek był za***isty :good:

spoko ale napewno nie teraz bo laski są przeziębione i nie chcemy twojej zarazić :wink4: fajnie że się ubranka spodobały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz dr. Google i wpisz "czyszczenie N75"

choć problemy z podciśnieniem też możliwe (wężyki, łączniki, grucha od sztangi przy turbo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik ci podmienił i wsadził do Cordoby :naughty:

:polew: :polew: właśnie właśnie kolo nic nie mówi że dalej mu odcina, może my tam gadu gadu na spocie a on zaworki podmieniał :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 09:29_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,121,title,Nowe-radiowozy-do-lapania-piratow,wid,13100102,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 03 Luty 2011, 09:29[/size]_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,121,title,Nowe-radiowozy-do-lapania-piratow,wid,13100102,wiadomosc.html

a na portelu zaraz artykuł że na opony nie mają 2 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik ci podmienił i wsadził do Cordoby :naughty:

na to by wyglądało :> :naughty:

dzisiaj trochę pośmigałem i nic nie było.

może się coś przytkało po tym malowaniu czy co.

a tak poza tym to blacharz zapomniał mi koła dokręcić. wracając z miasta o mało go nie zgubiłem. to są fachowcy :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 18:50_________________________________________________http://moto.allegro.pl/lala-audi-100-c4-2-8-v6-quattro-92-alu-z-niemiec-i1431011827.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaaa mam takie radyjko albo poprzednika w piwnicy ... autko w takiej konfiguracji a kaseciaka nawet nie wziął :mysli:

Autko ciekawe, nawet zadbane ... niemniej A6 to A6 i wyraźnie świeżej wygląda.

Uczepiłeś się tychautomatów.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna w środku,zadbana, choć ten kolor mi nie leży :wink4:

troszkę dużo :mysli: + opłaty ok 2.5kloca + OC no a gaz...... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...