Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proponuję spotkanko o 18 przed halą jak zwykle - czekamy do 18:15 i jedziemy na tor (tam nas spóźnialscy znajdą) - PASUJE???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

na pierwszy raz to 10 lub 15 min. sesję bo od paru osób słyszałem że to nie tak lajtowa jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek po 10 miał dość

10 min styknie spokojnie...no może z 15min...20 to już trochę przydługawo...zabierzcie ciuchy na przebranie bo po jeżdzeniu wszystkie cuchnie masakrycznie spalinami [br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:31_________________________________________________

Panowie proponuję spotkanko o 18 przed halą jak zwykle

Będę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jerk:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 16:36_________________________________________________Dzięki panowie za ściganko :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ale nie dojechałem do domu i musiałem :sick3: od tych spalin :kwasny:

Ale mega frajda :good:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 21:23_________________________________________________dziadek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185836.0;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziękuję za ściganko. Czasy może nie oszałamiały, ale wmawiam sobie że mój gokart był zamulony :naughty:

Za to o ile wcześniej uważałem że zawieszenie w a4 nie jest jakoś mocno komfortowe, to po przesiadce z karta auto po prostu płynęło po drodze :decayed: a wspomaganie chodziło lekko jak nigdy :P, tylko w zakręty skubana nie chciała tak ciasno wchodzić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ja jakiś struty byłem i jeszcze przed spaniem mnie trochę muliło przez te spaliny pewnie ... mało tego plery i pośladek mnie nap...lają. Trzeba się wykurowac i w marcu powtórkę walnąć ... może drzwi te duże pootwierają by wpuścić powietrza :mysli: jakoś sobie nie wyobrażam by tam można dłużej wysiedzieć pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja się na spocik i ściganko nie wyrobiłem. :wallbash: :wallbash:

ale mam nadzieję że jeszcze będę miał okazję z Wami pojeździć co???? :naughty:

po wypowiedziach podejrzewam że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie ma lekko tatuśku...

A wiecie jaki numer startowy miał Kubica w tej skodzinie? ... ten co ja w karcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie ma lekko tatuśku...

A wiecie jaki numer startowy miał Kubica w tej skodzinie? ... ten co ja w karcie...

przejrzyj pare stron wstecz może coś znajdziesz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=53493.3285[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:49_________________________________________________

kurcze ja się na spocik i ściganko nie wyrobiłem. :wallbash: :wallbash:

ale mam nadzieję że jeszcze będę miał okazję z Wami pojeździć co???? :naughty:

po wypowiedziach podejrzewam że tak.

:kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wykrakaliście mendy wczoraj że se nie pośpię kolke miała :kwasny:

hejka polecam Espunisan w kroplach ,z doświadczenia młodego Taty . Moja córa też miała kolki.

w zeszły weekend bylem na waszej ziemi , i miałem tę nieprzyjemność pojezdzić po elbląskich dziurawych drogach :confused4:

ale przynajmniej trasa szybko zeszła Świnoujście -Elbląg 420km równe 5godz. wyjazd był o 18.30 (jak na razie rekord trasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wykrakaliście mendy wczoraj że se nie pośpię kolke miała :kwasny:

hejka polecam Espunisan w kroplach ,z doświadczenia młodego Taty . Moja córa też miała kolki.

typowe (chyba polskie) - zaraz zatruwać lekami ... a to banalnie proste trzeba przestrzegać zasad karmienia a jak się pojawi to stosować przede wszystkim masażyki i chyba jeszcze jakieś czary .. zpieluchą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...