Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

łukasz kumpel odpuscil nie bierze jednak tego aku teraz,

zaleq jakdla mnie ostatnia wyjdzie bardzo dobrze w olowkubo fajnie mozna ja wycieniowac i niezly efekt bedzie z drzewem z tylu

odpuscilem sobie szukanie felg, dzis odwiedzilem moj ulubiony sklep i wpadlo cos takiego:

82183443.jpg[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 21:05_________________________________________________jutro wpadna na tyl kolejne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

bielik8506 czyli co skubaniec ma lepsze ceny jak Ty dla siebie jako pracownik sklepu ?? Jeśli tak to j**aniec musi mieć niezłe dojście bo przecież zarobić też musi... :przebiegly::decayed:

no niestety tak jest.

on bierze towar z tej samej hurtowni co ja ale jego cen zakupu nie mogę zrozumieć. :mysli:

on to bierze prawie za darmo!!

chyba musi Tirami te aku nabierać bo imnaczej się nie da.

on też ma zajeb..... ceny na zestawy wahaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik nowa śruba pasi więc nie będzie prezentu dla taty :cool1:

kurcze a liczyłem na nią.

teraz trzeba będzie zacisnąć pasa po wypłacie i tacie zasponsorować. :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 12:14_________________________________________________BUSZEK a co to jest???

tak się przyglądam i nic z tego zdjęcia nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej była wymówka ze Święta..... i nagle wszyscy pomagają :decayed: ciekawie co teraz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro zawijam spowrotem do uk :decayed: ale za miecha moze wpadne z kumplem po jego auto :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro zawijam spowrotem do uk :decayed: ale za miecha moze wpadne z kumplem po jego auto :tongue4:

trzeba byłozagadac jak zaczęłeś zabawę z CA ... co nie co bym ci podpowiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro zawijam spowrotem do uk :decayed: ale za miecha moze wpadne z kumplem po jego auto :tongue4:

trzeba byłozagadac jak zaczęłeś zabawę z CA ... co nie co bym ci podpowiedział

glosniki i wygluszanie nie bylo problemu gadalem z kolesiem z autoradexu i podpowiedzial co i jak, przyda sie pewnie pomoc jak przyjade nastepnym razem by pociagnac kable do wzmaka i suba :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable jak kable nie problem coś się dobierze pod głośniki, musisz określić się z wzmakiem 1,2,4,5 kanałowy (lub 4 kanałowy + monoblok) a przede wszystkim jakiej będzie mocy a tym samym jakimi będzie zabezpieczony bezpiecznikami by dobrać odpowiednią grubość przewodów zasilających, tu też będzie wiadomo jakie kable sygnałowe RCA kupić, jak coś to w swoim wątku wrzuć dane radyjka by wiedzieć co obsłuży i w jakiej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam wlasnie najpierw musze dobre radyjko poszukac bo chce dorwac stacje multimedialna pod 1din w dobrej cenie ale to tam w uk mozecie jakies pomysly zarzucic za czym sie ogladac ma byc cos w ten styl:

http://www.ebay.co.uk/itm/Alpine-IVA-D106R-7-Touch-Screen-CD-Radio-DVD-Player-New-and-Fully-Guarateed-/120803098896?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item1c206d0110

ostatecznie tez cos na pilota bez dotyku by cenowo troche zejsc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...