Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądy kosiarek spalinowych robicie :naughty:

mój tata pracuje w Husqvarna w Pasłęku - jak chcesz to podjedź i zgłoś się tam do Wiesława L. - powiedz że ja cię przysłałem ... ale najlepiej bezpośrednio po 17 do domu do niego to będzie taniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed: wiem gdzie teraz dzwonić jak bajzel na ogrodzie :wink:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

A co do urlopu to kryzys niby i niema co wozić :kwasny:

oj to nie dobrze. żebyś tylko nie skończył tak jak ja.:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

dziadek my specjalnie znęcamy się nad tym sprzętem żeby mieć mniej roboty:grin::grin:

serwis to my szerokim łukiem będziemy omijać.:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem bliskie spotkanie z kamieniem a raczej kamulcem bo uszkodzenie na przedniej szybie to nie mały odprysk ale o średnicy 5-6cm i po obwodzie pęknięcia na wskroś szyby.

Zatem wymiana...

a) gdzie polecacie wymienić szybkę (znam gościa na Metalowców i na terenie El-Zamu)

B) jaką wybrać szybę ... nie wiem ile ori ale pewnie stanie na zamienniku wstępnie myślałem o Pilington lub Nordglas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilington to nie ori . A co do wymiany to zawsze jeździłem na Metalowców i ciężarówką też tam byłem i mogę polecić

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

Dzwonie dzisiaj do kumpla z pracy co tam jak tam , a on ze w domu siedzi bo roboty niema :facepalm: . Chyba zaczynam poszukiwania za nowym zakładem prac:kwasny:

A co do kosiarki to skorzystam ale pod warunkiem że ty ją zawieziesz swoją A5 ,bo A4 juz się kosiarka najezdziła:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem bliskie spotkanie z kamieniem a raczej kamulcem bo uszkodzenie na przedniej szybie to nie mały odprysk ale o średnicy 5-6cm i po obwodzie pęknięcia na wskroś szyby.

Zatem wymiana...

a) gdzie polecacie wymienić szybkę (znam gościa na Metalowców i na terenie El-Zamu)

B) jaką wybrać szybę ... nie wiem ile ori ale pewnie stanie na zamienniku wstępnie myślałem o Pilington lub Nordglas

Rezaj na podgrzewaną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś odradzam szybę Nordglas i fachowców z okrężnej ( na działkach ). ja mam tą szybę i jest krzywa. jak jest szron na szybie to nie idzie jej wyskrobać. są na niej fabryczne dołki i skrobaczką nie idzie tego ruszyć. a do tego później ciężko wycieraczki dobrać. ja miałem boscha, valeo, swf i żadna nie zbierała ( mówię o zwykłych wycieraczkach przegubowych ) i dopiero płaskie ( chińskie bo bosch też nie chodził ) jako tako zbierają. a "fachowcy" połamali mi prawie całe podszybie ( ten plastik ) i podrapali dach od lewego do prawego rogu. tragedia. podjedź w czwartek na spota jak wypali to pokażę ci ich robotę.

ja słyszałem same dobre opinie o tych na elzamie. ale na metalowców też dobrze robią i doradzają. robiłem u nich pajączka i było gitara.

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Patryk ty też chcesz jechać na giełdę w niedzielę??

myślę narazie nad tym wyjazdem ale raczej będę jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę będę wiedział czy jadę :kwasny: ,a bym się przejechał w doborowym towarzystwie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz w b5 batalionie może ktoś tam coś sprzedaje

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

A tak to w ogł. napisane że ma ASR ,a przycisku nima do wyłączenia tego systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co asr w automcie ? Toc jak bedzie mielił to zmieni bieg :wink: A q tez mało przydatne przy takiej mocy toc to ledwo jedzie :grin::wink:

Patryk dawaj bo z szoferem rzadko się jeździ a my browarów byśmy walili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem bliskie spotkanie z kamieniem a raczej kamulcem bo uszkodzenie na przedniej szybie to nie mały odprysk ale o średnicy 5-6cm i po obwodzie pęknięcia na wskroś szyby.

Zatem wymiana...

a) gdzie polecacie wymienić szybkę (znam gościa na Metalowców i na terenie El-Zamu)

B) jaką wybrać szybę ... nie wiem ile ori ale pewnie stanie na zamienniku wstępnie myślałem o Pilington lub Nordglas

Rezaj na podgrzewaną :naughty:

oszalałeś :wink:

Adaś odradzam szybę Nordglas i fachowców z okrężnej ( na działkach ). ja mam tą szybę i jest krzywa. jak jest szron na szybie to nie idzie jej wyskrobać. są na niej fabryczne dołki i skrobaczką nie idzie tego ruszyć. a do tego później ciężko wycieraczki dobrać. ja miałem boscha, valeo, swf i żadna nie zbierała ( mówię o zwykłych wycieraczkach przegubowych ) i dopiero płaskie ( chińskie bo bosch też nie chodził ) jako tako zbierają. a "fachowcy" połamali mi prawie całe podszybie ( ten plastik ) i podrapali dach od lewego do prawego rogu. tragedia. podjedź w czwartek na spota jak wypali to pokażę ci ich robotę.

ja słyszałem same dobre opinie o tych na elzamie. ale na metalowców też dobrze robią i doradzają. robiłem u nich pajączka i było gitara.

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Patryk ty też chcesz jechać na giełdę w niedzielę??

myślę narazie nad tym wyjazdem ale raczej będę jechał.

No właśnie myślałem dać do tych na ElZamie ... albo uderzę do Gdańska

gdzeiś ty na tą Okrężną powędrował ... to ci co złomem handlują?

Po co asr w automcie ? Toc jak bedzie mielił to zmieni bieg :wink: A q tez mało przydatne przy takiej mocy toc to ledwo jedzie :grin::wink:

Patryk dawaj bo z szoferem rzadko się jeździ a my browarów byśmy walili :decayed:

Nie gadaj ... nie wiem jak automat tu działa ale jeżdziłem AFN + Q i mi się podobało ... fakt faktem że był dłubnięty ... ale żadne moje auto tak nie startowało - poprostu ośka jest kulawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj ... nie wiem jak automat tu działa ale jeżdziłem AFN + Q i mi się podobało ... fakt faktem że był dłubnięty ... ale żadne moje auto tak nie startowało - poprostu ośka jest kulawa

Nie no wiadomo ze q lepsze to był taki żarcik ale przy automcie i tak relatywnie małej mocy to mały szczegół :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem bliskie spotkanie z kamieniem a raczej kamulcem bo uszkodzenie na przedniej szybie to nie mały odprysk ale o średnicy 5-6cm i po obwodzie pęknięcia na wskroś szyby.

Zatem wymiana...

a) gdzie polecacie wymienić szybkę (znam gościa na Metalowców i na terenie El-Zamu)

B) jaką wybrać szybę ... nie wiem ile ori ale pewnie stanie na zamienniku wstępnie myślałem o Pilington lub Nordglas

Bierz brat Pilkington ja miałem w poprzedniej audicy.:smiley:

Zerknij tu.

Autoryzowani Dystrybutorzy Pilkington Automotive w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad SECURIT Saint-Gobain ci robią ori szybki

Muszę się rozeznac czy szyba z B7 podchodzi do B6 ... może bym dorezał samo ściemniające lusterko a te z B7 znacznie łatwiej dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad SECURIT Saint-Gobain ci robią ori szybki

Muszę się rozeznac czy szyba z B7 podchodzi do B6 ... może bym dorezał samo ściemniające lusterko a te z B7 znacznie łatwiej dostać

zapewne pasują choć jak mówisz trza się upewnić bo może jakimś szczegółem się różnią - najpewniej Bart-S by ci powiedział on te szyby nie raz rezał podgrzewane , lusterka cuda nie widy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...