Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm czemu nie .Tak po obiedzie na podwieczorek :kox: .

zdzwonimy się jutro. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

no i nowy nabytek zaczyna szwankować. chyba mu się u mnie nie podoba :facepalm:.

ale mam też jedną zagwozdkę. przy każdym odpaleniu auta komputer MFA pokazuje mi temp zewn. w skodzie miałem za każdym razem godzinę i żeby zobaczyć inną funkcję musiałem klikać przełącznikiem. a tu inaczej. zawsze po odpaleniu pokazuje temp zewn i przy tym mruga taka mała śnieżynka. to normalne??? wie ktoś o co tu chodzi???

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

a do tego ten nowy nabytek nie chce mi odpalać. :facepalm::facepalm:

a żeby tego było mało to w peugeocie padło sprzęgło:facepalm::facepalm: niby to nie samochód i silnik ma od miksera to sprzęgło kosztuje krocie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniezynka pojawia sie u mnie ponizej 5 stopni, dodakowa informacja ze pizga i moze byc slizgo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniezynka pojawia sie u mnie ponizej 5 stopni, dodakowa informacja ze pizga i moze byc slizgo.

Nie świruj pawiana że masz fisa :decayed: ja u siebie mam do wymiany bo już prawie nic nie widać

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

no i nowy nabytek zaczyna szwankować. chyba mu się u mnie nie podoba :facepalm:.

ale mam też jedną zagwozdkę. przy każdym odpaleniu auta komputer MFA pokazuje mi temp zewn. w skodzie miałem za każdym razem godzinę i żeby zobaczyć inną funkcję musiałem klikać przełącznikiem. a tu inaczej. zawsze po odpaleniu pokazuje temp zewn i przy tym mruga taka mała śnieżynka. to normalne??? wie ktoś o co tu chodzi???

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

a do tego ten nowy nabytek nie chce mi odpalać. :facepalm::facepalm:

a żeby tego było mało to w peugeocie padło sprzęgło:facepalm::facepalm: niby to nie samochód i silnik ma od miksera to sprzęgło kosztuje krocie!!!

było dzwonić bym cie podwiózł ,a nie teściaka auto znowu upalasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano byłem w pracy mercem bo peugeot wczoraj padł a paska zostawiłem żonie. zerkaj w nocy przez okno czy mi peugeota nie ukradli bo stoi u Twojego sąsiada. :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniezynka pojawia sie u mnie ponizej 5 stopni, dodakowa informacja ze pizga i moze byc slizgo.

Nie świruj pawiana że masz fisa :decayed: ja u siebie mam do wymiany bo już prawie nic nie widać

A mój przedlift elegancko świeci bez skazy :decayed:

Teraz czas na digital do Corsaczento ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza!!!!!:thumbdown:

a ADADUR to w ogóle żyje?? ani go na mieście nie widać ani tutaj nie zagląda. nie łądnie :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek powiadasz??? hmmmm

co na to reszta??:eusathink:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

co tu taka cisza!!!!!:thumbdown:

A tam cisza czemu nie swoim nie latasz :decayed::decayed:

jakoś nie mogę się do niego przyzwyczaić. mercem mi jakoś lepiej. hehe.

a pasek dzisiaj poszedł na oględziny do mechanika. zobaczymy czy u mnie zostanie hehe.

Twój sąsiad powiedział że dokładnie się mu przyglądnie. zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skończę o ludzkiej porze to z chęcią podjadę . Tylko tel z przypomnieniem poproszę Łukasz jak coś to cie zabiorę jak pasek nieda rady

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skończę o ludzkiej porze to z chęcią podjadę . Tylko tel z przypomnieniem poproszę Łukasz jak coś to cie zabiorę jak pasek nieda rady

:decayed:

a to dobre. piwko będę mógł sobie wypić bo kierowcę będę miał. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:friends::decayed:

---------- Post dopisany 02-04-2014 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 21:16 ----------

Co za życie muszę sprzedać swoje sreberko :kwasny:

Tesciowa dokłada na nowsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza!!!!!:thumbdown:

a ADADUR to w ogóle żyje?? ani go na mieście nie widać ani tutaj nie zagląda. nie łądnie :acute:

...żyje

I czyta sobie...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza!!!!!:thumbdown:

a ADADUR to w ogóle żyje?? ani go na mieście nie widać ani tutaj nie zagląda. nie łądnie :acute:

...żyje

I czyta sobie...

kamień z serca :wink: ostatni raz widziałem Cię jakieś 3 miesiące temu i to na mieście. a na żywo to już nie pamiętam.

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

PATRYK gdzie TY taką teściową znalazłeś???!!! taki to pożyje. :decayed:

Passat u mnie zostaje. mechanik powiedział że znośny jest.

i jak jutro???? robimy coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...