Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już niedługo żaden z nas nie będzie miał audi heheheh

dziadek nie szkoda ci sprzedawać autko????

  • Odpowiedzi 12,3 tys.
  • Wyświetleń 421,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już niedługo żaden z nas nie będzie miał audi heheheh

dziadek nie szkoda ci sprzedawać autko????

szkoda, ale miałoby stać? :kwasny: a tak, może trochę kredytu uda się spłacić

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

Kto normalny jezdzi audi ? :-)

Opublikowano

Kto normalny jezdzi audi ? :-)

a hondą ? :P

Opublikowano

Kto normalny jezdzi audi ? :-)

a hondą ? :P

Przynajmniej dwoch normalnych z tego tematu :P
Opublikowano

Haha.

Tylko z drugiej strony Rafał jakby ktoś z boku stał czasami i nas posłuchał

Opublikowano

Kto normalny jezdzi audi ? :-)

a hondą ? :P

Przynajmniej dwoch normalnych z tego tematu :P

zawiść to największa forma uznania :P

Opublikowano

Odezwal sie dres z bmw :P

Opublikowano

panie bartek te BMW mają dpf??

szukam na necie i nie mogę trafić na stronę z tą informacją.

Opublikowano

panie bartek te BMW mają dpf??

szukam na necie i nie mogę trafić na stronę z tą informacją.

Niby nie, ale niemcy sami dokładali dpfy do 1.9TDI w b6 żeby niższe podatki płacić więc ciul tam wie...ogólnie założenie jest że nie mają

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

Rafał kupujemy kabel do naszych Hanek. Dzisiaj odmówiło współpracy światło stopu,na klapie działa a w aucie nie

Opublikowano

Patryk trzeba, w tygodniu ogarne co warto zakupic, bo to nie takie proste jak w vagu.

Opublikowano

Spoko jeszcze w tygodniu podjadę to oblukamy ten stop u mnie bo samemu to ch.... nie robota :wink:

Opublikowano

Spoko :)

Opublikowano

No właśnie z tymi Heniami to nie tak prosto - mając kabel może i tak nie być możliwości się podłączyć do modułu innego niż silnik - chyba że coś piraty - chinole wymyślili :)


@bielik , kiedy ty planujesz kupić e39? Bedzie ładna na sprzedaż z pewnej ręki ale w sedanie - bagaznik jest duży więc spoko z wózkami ogarniesz - tylko pytanie czy chciałbyś sedana...no i ile masz kasy przeznaczone bo ona do najtańszych na allegro nie będzie należeć :wink:

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

planujemy kupić coś na początku nowego roku. jakoś po zimie. tylko jeszcze nie wiem co kupimy bo żonie się BMW nie podoba i jest kłopot.

myślę coś do 20 tysia. wolałbym kombi ale sedan mógłby być.


ogólnie z zakupem auta mi się nie spieszy. merc jak narazie tyłek dzielnie wozi. no chyba że się podda to będę musiał przyspieszyć zakup.

Opublikowano

Do 20 tys to ja bym brał jako rodzinne auto : focus 2 , astra 3 , golf 5 ...

Opublikowano

Ja polecam Civica :D

Opublikowano

ale żeś się wypowiedział , drogi sąsiedzie :P

Opublikowano

Do 20 tys to ja bym brał jako rodzinne auto : focus 2 , astra 3 , golf 5 ...

e tam. to nie auta. tym razem mam zamiar kupić w końcu jakiś napęd na tył :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.