Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Buszek szukaj na plastiku (raczej od góry - od silnika) nie pomyl z tym na wygłuszeniu bo jest nipotrzebny

HMmm to może podpasujmy sie z kolega na 8 marca byleby nam kobietki nie marudziły - ja swojej jakieś romansidło zapodam i się zmyję

Grzesiu mówisz CANkabelek ... do wakacji byś poczekał ... no mi się specjalnie nie spieszy ale chiałbym to cóś kupić a możę jak dwa to soś taniej by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Hej tylko ja zostanę z B5 w eg ;( kupujecie kable do B7

Jeszcze trochę to dobijemy do 1000 postów trza to oblać :drinks::kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:33_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_antena_cb-t68203.0.html

ktoś potrzebuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej tylko ja zostanę z B5 w eg ;( kupujecie kable do B7

Jeszcze trochę to dobijemy do 1000 postów trza to oblać :drinks::kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:33_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_antena_cb-t68203.0.html

ktoś potrzebuje :gwizdanie:

Patryk tu nie tylko chodzi o B7 ale o to że można zweryfikować przebieg, działanie programu bez zacięć no i nowe ciekawe funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu mówisz CANkabelek ... do wakacji byś poczekał ... no mi się specjalnie nie spieszy ale chiałbym to cóś kupić a możę jak dwa to soś taniej by było.

Adaś... ja muszę mieć przed 1 czerwca... bo wyjazd mam - a przez 8.000km w 3 tygodnie może się coś trafić...

czytając forum zauważyłem że dopytujesz się o BLB... chcesz zaryzykować?[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 08:19_________________________________________________

8 marca

jest OK - zmień temat

Patryk... z tego co widzę to ponad 110 postów w dwa dni... jak tak dalej pójdzie to jeszcze 4 tygodnie i przegonisz Adasia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne skórki :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 10:27_________________________________________________Na 8 zawsze można coś wykombinować porostu pójdę z zoną na obiad a nie na kolacje :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej tylko ja zostanę z B5 w eg ;( kupujecie kable do B7

Jeszcze trochę to dobijemy do 1000 postów trza to oblać :drinks::kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:33_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_antena_cb-t68203.0.html

ktoś potrzebuje :gwizdanie:

chcesz ten twój jacht sprzedać :polew: ja mam wolał bym dorwać jakas małą hehe, a co do tej skórki to świetna :kox: tylko ja za skóra nie przepadam bo d... sie odparza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne skórki :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 10:27_________________________________________________Na 8 zawsze można coś wykombinować porostu pójdę z zoną na obiad a nie na kolacje :przebiegly:

nie no nie róbmy sobie jaj :polew:

Adaś - może piątek będzie OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to decydujcie się :evil:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 11:17_________________________________________________6 marca

7 marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Adam niech się wypowie :decayed:.

Tylko powie ze vaga pożyczył i znowu kicha na spocie będzie bo niema o czym gadać :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam rybka moze faktycznie 7-go, kabelek wczoraj odebrałem jakby co...

Grzesiu to dawaj co z tymi 8 tyś km w czerwcu, jakaś wycieczka? mi zajeła ponad 6 tyś km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

południe Hiszpanii (teściów tam mam) z wylotami do Portugalii - no i chce stanąc na afrykańskiej ziemi :>

a po linii prostej też nie będę jechał bo z powrotem chciałbym się przejechać torem ulicznym w Monaco... ale nie wiem czy mi wyjdzie[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:08_________________________________________________no to jaki ustalamy? jeśli nikt nie pije w sobotę to może być 7dmy...[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:09_________________________________________________POST NUMER 1000ZARAZ BĘDZIE :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...