Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

to lepiej... daj info kiedy będziesz tam na miejscu to podjadę i sam zobaczę jak to robią...

Jeszcze nie jestem pewien jak się wyrobię z kasą (w tym miesiącu mam jeszcze przegląd i ubezpieczenia) i z transportem, jak to będę miał dograne to dopiero dzwonie do nich. Będę celował na któryś piątek, żeby potem przez weekend spokojnie sobie poskładać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

kbibi dzis stales chyba za mna na swiatlach przy wyjezdzie z carrefoura :gwizdanie: :tongue4:

zgadza się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adadur auto zdrowe, a jak pije to nie jezdze :decayed: dzis przegladalem z tata jeszcze rurki z ktorych tam wyciek moze byc i podokrecalismy itp, bo o ile pamietacie cos tam cieknie jakis juz czas. teraz planuje jeszcze wymiane tego zegara srodkowego fis'u czy jak to tam :tongue4: moze ktos sie orientuje okolice ega gdzie mozna kupic? chyba ze aso to i jaka cena tego? no i mysle ze na zlot w czwartek za tydzien przyjade :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateo wal jak w dym na markusy - lepiej samemu wyjąć i położyć im na stół bo za tę robotę liczą 200zł

Zakład odpowiednio wyposażony i naprawdę wiele wiele turbinek się tam przewija od osobowych dostawczych po ciężarówek

A mnie sprawki remontowe ściągneły do domu cholera zamieast pić i leżeć do góry pępkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie musze sie czyms pochwalic :> :naughty: :gwizdanie: dsc0095211.th.jpg

jednak 17" :kox:

i co i zle sa? :decayed: jak sie jezdzi? na zdjeciu wydaja sie male ale ja juz mam jazde bo mi moje tez male sie wydaja :polew: ale Ty chyba masz zawias inny nie 1BE ? bo tak wysoko stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty chyba masz zawias inny nie 1BE ? bo tak wysoko stoi

mam 1BE :mysli: , przynajmniej tak jest na naklejce :naughty:

a jak sie jezdzi to jeszcze nie wiem bo narazie zalozylem dzis i jeszcze nie jezdzilem bo kac mnie meczy caly dzien :kox:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 17:22_________________________________________________Buszek widzialem chyba Twojego ojca jak jechal na starym miescie. Walneles sobie znaczek s4 z tylu czy mi sie wydawalo ? :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty chyba masz zawias inny nie 1BE ? bo tak wysoko stoi

mam 1BE :mysli: , przynajmniej tak jest na naklejce :naughty:

a jak sie jezdzi to jeszcze nie wiem bo narazie zalozylem dzis i jeszcze nie jezdzilem bo kac mnie meczy caly dzien :kox:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 17:22_________________________________________________Buszek widzialem chyba Twojego ojca jak jechal na starym miescie. Walneles sobie znaczek s4 z tylu czy mi sie wydawalo ? :tongue4::polew:

ja juz mam znaczek hoho :decayed: z przodu i z tylu teraz poluje na zderzaki :tongue4: no wczoraj widzialem Twoja bryke pod va bankiem stales akurat na chwile do pko podjechalem, powiem ze ciekawie sie prezentuje ale jakas taka wysoka albo mi sie zdaje :decayed:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 12:57_________________________________________________Leszek a beke masz ze znaczka? czy stary w perułce jechał :polew: ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze znaczka :tongue4: zawsze mnie smieszyly takie rzeczy jak np naklejanie na 1.6 naklejki vr6 :polew:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 17:27_________________________________________________Wiem dlaczego wyglada ze stoi tak wysoko. Nie dopytalem a ET tych felg to 56 :wallbash: bede musial kupic dystanse :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze znaczka :tongue4: zawsze mnie smieszyly takie rzeczy jak np naklejanie na 1.6 naklejki vr6 :polew:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 17:27_________________________________________________Wiem dlaczego wyglada ze stoi tak wysoko. Nie dopytalem a ET tych felg to 56 :wallbash: bede musial kupic dystanse :wallbash:

ale co ma piernik do wiatraka :tongue4: o ile kojarze to ET znaczy jak bardzo jest wysunieta felga a nie wysokosc :tongue4: a wiesz nie ma co porownywac 1,6 z 2,5 w v6 w koncu i to i biturbo to v6 :decayed: to bedzie taka eska w TDI jak ma topor :kox: tylko ze moja to bedzie moj prodżekt ciut inny :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ma piernik do wiatraka :tongue4: o ile kojarze to ET znaczy jak bardzo jest wysunieta felga a nie wysokosc

ale wiesz jezeli felga bedzie blizej nadkola to bedzie optycznie wygladalo inaczej :kox: nie wiem w sumie wiem ze musze kupic dystanse :wallbash:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 22:07_________________________________________________

to bedzie taka eska w TDI jak ma topor :kox: tylko ze moja to bedzie moj prodżekt ciut inny

buszek a ja sie smieje nie bierz tego tak do siebie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buszek a ja sie smieje nie bierz tego tak do siebie :tongue4:

przeciez wiem tylko Ci wytlumaczylem :decayed: od znaczka trzeba zaczac co nie :polew::decayed: a Ty miales przyciemniane szyby wczesniej? czy robiles bo nie kojarze? przodu nie przyciemniales? Bo ja myslalem przyciemnic troche bardziej przednie szyby boczne ale nie wiem w ilu sie to wacha

A reszta śpi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty miales przyciemniane szyby wczesniej? czy robiles bo nie kojarze?

przyciemnienie to jedna z moich pierwszych zmian :tongue4:

Bo ja myslalem przyciemnic troche bardziej przednie szyby boczne ale nie wiem w ilu sie to wacha

chyba kolo 100 zl moge Ci zalatwic, jak bedziesz chcial to dam Ci numer. Mi przyciemnial caly tyl za 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buszek a ja sie smieje nie bierz tego tak do siebie :tongue4:

przeciez wiem tylko Ci wytlumaczylem :decayed: od znaczka trzeba zaczac co nie :polew::decayed: a Ty miales przyciemniane szyby wczesniej? czy robiles bo nie kojarze? przodu nie przyciemniales? Bo ja myslalem przyciemnic troche bardziej przednie szyby boczne ale nie wiem w ilu sie to wacha

A reszta śpi :gwizdanie:

przyciemniaj przód przyciemniaj tylko się nie zdziw jeśli policjant zabierze dowód lub będziesz naklejki zrywał przy nim, polskie prawo zabrania przyciemniania przedniej i bocznych przednich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spota to jak wyrobie sie w robocie to tez przyjade :tongue4:

voytek80 wiesz to sa tylko plany nie przyciemnialbym tak jak mam te z tylu tylko chce troche mocniej niz sa z przodu a z policja zawsze sa problemy wiec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...