Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

moze jaby sie ekipa jakas wieksza zebrala to robic u rogala w st gdanskim? tylko ja tak bardziej myslalem styczen-luty w nowym roku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Widze Adaś sprzedaje halogeny. Tak sobie mysle czy ich nie wziac i nie przyrezac w zderzaku :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 12:37_________________________________________________Co myslicie o zrobieniu programu u Dominika na Morszynskiej? Tylko ze on bez hamowni mowil o 800zl. :cool1::tongue4:

DOMINIK nie ma dobrej reputacji i bez hamowni bym mu nie wierzył :cool1:

znając jego to pewnie podkręcił by dawkę paliwa........ i ot cały tuning by D.GÓRSKI :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o zrobieniu programu u Dominika na Morszynskiej? Tylko ze on bez hamowni mowil o 800zl. :cool1::tongue4:

bez hamowni to trochę virtual tuning ... jedną z podstaw jest charaktrystyka mocy a bez hamowni ni dudu

Widze Adaś sprzedaje halogeny. Tak sobie mysle czy ich nie wziac i nie przyrezac w zderzaku :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 12:37_________________________________________________Co myslicie o zrobieniu programu u Dominika na Morszynskiej? Tylko ze on bez hamowni mowil o 800zl. :cool1::tongue4:

DOMINIK nie ma dobrej reputacji i bez hamowni bym mu nie wierzył :cool1:

znając jego to pewnie podkręcił by dawkę paliwa........ i ot cały tuning by D.GÓRSKI :polew:

za 800zł to i ja mogę to zrobić ;) co tamza 400 w promocji ;):naughty::kox:

moze jaby sie ekipa jakas wieksza zebrala to robic u rogala w st gdanskim? tylko ja tak bardziej myslalem styczen-luty w nowym roku :mysli:

tak tylko on wcześniej do brata czy kuzyna przyjeżdżał który też robił chipowanie ale z tego co wiem zamknął interes i wyemigrował.

[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 21:11_________________________________________________Obecnie to Rogal lub TiuneUp w Gdańsku (mają całkiem dobrą opinię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy paździochy tłumaczyć sie czemu na spocie niebyli :mysli:

Krzysiek ciebie widziałem po 15 na grunwaldzkiej 2 :gwizdanie:

a ja zapomnialem ;( hehehe zartuje w pracy zapierdziel lekki mialem i nie dalem rady :tongue4::decayed:

Rogal nie robi 1.8T :no: ;(

jak Ci sie nie spieszy to zawsze mozna poszukac czegos dobrego ale ja mysle w nowym roku, teraz zbieram na sylwka w londynie :kox::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy paździochy tłumaczyć sie czemu na spocie niebyli :mysli:

Krzysiek ciebie widziałem po 15 na grunwaldzkiej 2 :gwizdanie:

od tej roboty to juz mi się dni po....bały wtedy co Cię widziałem to byłem pewien że to środa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padl mi chyba silniczek od spryskow lamp

nie ma czegoś takiego ;)

to trzeba będzie zwalić nadkole i dobrać się do pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padl mi chyba silniczek od spryskow lamp

nie ma czegoś takiego ;)

to trzeba będzie zwalić nadkole i dobrać się do pompki.

witam a może przekaznik? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padl mi chyba silniczek od spryskow lamp

nie ma czegoś takiego ;)

to trzeba będzie zwalić nadkole i dobrać się do pompki.

witam a może przekaznik? :)

juz wyczailem ze to pompka bo nie pompuje, dostalem sie przez lampe dziekowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek jak chcesz ciekawe auto za dobre pieniądze to podjedz do komisu na Moniuszki - jest tem A4 B6 1.9 AWX z 20002za 34 tyś. Stan naprawdę niezły ! choć braki w wyposarzeniu.[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:42_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/podrasowane_rs4_2001r-t100116.0.html

:naughty::kox:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:58_________________________________________________A tu znowu cisza?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciiisza ...

wkoncu dorobilem sie kolpakow :decayed:

nabyłem takie oto: http://allegro.pl/item756710198_kolpaki_15_silverstone_14_audi_16_volkswagen_bmw.html

w autolandzie po znizkach 45zl wiec :kox::naughty:

:sick3: trzeba bylo cos pisac ja zalatwilem sobie kolka na te felgi stare co mialem i bede mial do sprzedania zimowki na stalowych z 3 kolpakami, lepszy wzor :tongue4: z trzema bo czwarty zgubilem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...