Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów.

może ktoś z was z czystym sumieniem polecić mi mechanika w elblągu, który fachowo, szybko i oczywiście nie za drogo wymieni mi sprzęgło?

Zauważyłem że zaczyna mi się ono ślizgać, teraz mam tylko nadzieje że będzei to tylko tarcza i docisk do wymiany że nie będzei konieczności wymiany dwumasa. może ktoś z was przechodził już taki zabieg? jeśli tak jak to u was wyglądało?czy konieczna była wymiana kompletna (tj. dwumas, tarcza, docisk itd.)? Może wiecie też jakie są koszty tego wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

witam kolegów.

może ktoś z was z czystym sumieniem polecić mi mechanika w elblągu, który fachowo, szybko i oczywiście nie za drogo wymieni mi sprzęgła?

nie , same patałachy od wymian klocków a i to potrafią zj**.ć...

Jezeli juz to bym spróbował u wiktorowicza na niepodległości Ogłoszenia - Elbląg w portEl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów.

może ktoś z was z czystym sumieniem polecić mi mechanika w elblągu, który fachowo, szybko i oczywiście nie za drogo wymieni mi sprzęgło?

Zauważyłem że zaczyna mi się ono ślizgać, teraz mam tylko nadzieje że będzei to tylko tarcza i docisk do wymiany że nie będzei konieczności wymiany dwumasa. może ktoś z was przechodził już taki zabieg? jeśli tak jak to u was wyglądało?czy konieczna była wymiana kompletna (tj. dwumas, tarcza, docisk itd.)? Może wiecie też jakie są koszty tego wszystkiego?

kolego na ulicy kolejowej jest moim zdaniem za***isty mechanik. uczciwy i rzetelny facet który nie robi na ilość tylko na jakość. nie wiem ile kasy bierze za wymianę dwumasy. tylko trzeba do niego się w kolejce zapisać i tydzień czekania murwany! to też o czymś świadczy.

mogę podać ci numer do niego jak będxziesz zainteresowany.

z czystym sumieniem mogę go polecić.

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

Dziadek dałeś mi do myślenia z tym olsztynem. :whistling:

może w niedzielę się wybierzemy????:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamy kolejnego chętnego , tylko kurde ile ten potwór spali do Olsztyna... :wink:

:polew::polew::polew::polew::polew:

w sobotę wymieniłem sondę i jak narazie sprawdzam spalanie. ale sądzę że już jest gitara i wraca do normy ( czyli 10L/100km w mieście):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamy kolejnego chętnego , tylko kurde ile ten potwór spali do Olsztyna... :wink:

:polew::polew::polew::polew::polew:

w sobotę wymieniłem sondę i jak narazie sprawdzam spalanie. ale sądzę że już jest gitara i wraca do normy ( czyli 10L/100km w mieście):naughty:

To po co sprzedawać :co: Jutro zadzwonie do ciebie w dzień ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamy kolejnego chętnego , tylko kurde ile ten potwór spali do Olsztyna... :wink:

:polew::polew::polew::polew::polew:

w sobotę wymieniłem sondę i jak narazie sprawdzam spalanie. ale sądzę że już jest gitara i wraca do normy ( czyli 10L/100km w mieście):naughty:

Czyli dobrze mowilem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść sygnał on ma darmowe minuty do na:polew:

:polew::polew::polew:

Vauxhall chyba jednak miałeś rację. narazie nie chcę zapeszać ale spalanie wychodzi na prostą. chyba jeszcze raz do Ciebie podjadę i sprawdzimy tą sondę jak nie będzie wielkiej poprawy bo ona jest używana. ale podobno nie dużo kilometrów zrobiła bo klient mojego mechanika kazał sobie wymienić i okazało się że to jednak nie sonda i mechaniorowi ją zostawił. więc w miarę pewna jest.

Dziadek czekam na tel. jakbym nie odbierał to oddzwonię bo teraz na spalinowych narzędziach pracuję ( nożyce i piła łańcuchowa ) więc mogę nie słyszeć.

znasz może szefa firmy PROMUS w pasłęku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pasleku to nie wiem co się dzieje bo ja tu tylko sypiam ,pierwszy raz słyszę o takiej firmie :wink: A jak ma na nazwisko ten szef?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego to nie wiem. ona jest na wjeździe do pasłęka pierwszym wjazdem.

ale jak nie znasz to nie znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść sygnał on ma darmowe minuty do na:polew:

znasz może szefa firmy PROMUS w pasłęku??

odbieram tam złom i kierownika trochę dobrze znam :decayed:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Głównie wióry stalowe i i raz w miesiącu odpady nierdzewki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść sygnał on ma darmowe minuty do na:polew:

znasz może szefa firmy PROMUS w pasłęku??

odbieram tam złom i kierownika trochę dobrze znam :decayed:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Głównie wióry stalowe i i raz w miesiącu odpady nierdzewki :wink:

o ten to jest częściej w pasleku niż ja :decayed:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

To juz kojarze ta firmę , znam kogoś kto zna tam tego kierownika , ogólnie ten kieras był ze mną na studiach na pierwszym roku , pózniej go wywalili i jakoś się ńie spiknelismy :kwasny: Tak mi się wydaje ze o ta osobę chodzi :decayed:

A co potrzeba? Jakiś kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownik chyba nie wiele pomoże. chciałem tam papiery złożyć bo oni podobno zatrudniają ludzi u siebie i wysyłają do roboty do browaru u nas w e-g. mój ojciec zna szefa ale nie może zdobyć do niego numeru tel. a co zajadę do pasłęka żeby z nim pogadać to on gdzieś na spotkaniach jest.

ale w sumie kiero będzie miał numer do szefa nie??

patryk możesz podpytać o numer??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W browarze ludzi zwalniają a ty tam się pchasz :wink:

Co do numeru to się postaram ale nie obiecuje , teraz jestem na urlopie do końca tyg. Pogadam ze swoim przełożonym w poniedziałek :wink:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

kierownik chyba nie wiele pomoże. chciałem tam papiery złożyć bo oni podobno zatrudniają ludzi u siebie i wysyłają do roboty do browaru u nas w e-g. mój ojciec zna szefa ale nie może zdobyć do niego numeru tel. a co zajadę do pasłęka żeby z nim pogadać to on gdzieś na spotkaniach jest.

ale w sumie kiero będzie miał numer do szefa nie??

patryk możesz podpytać o numer??

Widziałem ich ogłoszenia podstawa to francuski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest to stanowisko i nie te ogłoszenie. ja dostałem taką informację od gościa z browaru. on jest zastępcą kierowniczki magazynu czy jakoś tak.

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

bardziej to testy kosiarek. :grin::grin::grin:

wycinamy drzewa i krzaki, trzcinę i wszystko co w zasięgu ręki hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: wiem gdzie teraz dzwonić jak bajzel na ogrodzie :wink:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

A co do urlopu to kryzys niby i niema co wozić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...