Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie coś o tych imprezach:

1. Rajd Samochodowy „Żuławy 2009”; 09.05.2009r.; JW. 3751 w Elblągu; Automobilklub Elbląski; tel. 055 239 30 85

2. Rajd Samochodowy „Wiosna 2009” 23.05.2009r.; Elbląg ul. Skrzydlata 1, teren WORD; Automobilklub Elbląski; tel. 055 239 30 85

3. XXXII Konkurs o tytuł „Najlepszego kierowcy regionu elbląskiego”; 06.06.2009r.; JW.3751 ul. Królewiecka (16 Batalion Remontowy); Automobilklub Elbląski; tel. 055 239 30 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze kojaze ale to chyba rajdy na orientacje mój instruktor od prawka takie coś organizował :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny

Adaś - zmień temat i pisz datę spotu...

Ja nie Adaś ale piszcie kiedy chcecie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny

Adaś - zmień temat i pisz datę spotu...

Ja nie Adaś ale piszcie kiedy chcecie... :decayed:

zmieniłem na 7-go na bo chyba na tym stanęło.[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 12:10_________________________________________________

nie wiem czy dobrze kojaze ale to chyba rajdy na orientacje mój instruktor od prawka takie coś organizował :mysli:

No włąśnie to są otwarte imprezy czy trzeba należeć do czegoś tam? No i na czym polegają te imprazy bo nie mogę się nic doszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia Adam ja tylko słyszałem że takie coś jest a co trzeba tam spełnić to nie wiem .

Jest tam tel trza zadzwonić i zapytać :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 12:14_________________________________________________ Mamy marzec :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wziął udział w czyś takim :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzwoń może razem z chłopakami wyskoczymy :kox:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 12:41_________________________________________________A nagłówek wątku jest jeszcze 8.o2 Sory że się czepiam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam

Tak czytam i się pogubiłem jaka ma byc ta data zlotu.Jeśli 070309 to szkoda ,bo wyjeżdzam ale jesli na nastepny tydzień to chętnie.

Jeśli chodzi o te rajdy to oczywiście na orietację i najlepiej mieć pilota,dla nie członków obowiązuje chyba jakieś wpisowe.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam

Tak czytam i się pogubiłem jaka ma byc ta data zlotu.Jeśli 070309 to szkoda ,bo wyjeżdzam ale jesli na nastepny tydzień to chętnie.

Jeśli chodzi o te rajdy to oczywiście na orietację i najlepiej mieć pilota,dla nie członków obowiązuje chyba jakieś wpisowe.Pozdrawiam

zapraszamy... 07.03.2009 pod nową halą na grunwaldzkiej... następny będzie szybciej bo wiosna idzie :wink4:

specyfika taka że stoimy i gadamy o pierdołach... czasem warto bo można się czegoś ciekawego o swoim autku dowiedzieć...

no to teraz kto zabiera VAGa?[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 14:29_________________________________________________

GRazny

Adaś - zmień temat i pisz datę spotu...

Ja nie Adaś ale piszcie kiedy chcecie... :decayed:

Andrzejku... Ciebie to nawet jeszcze nie widziałem :> a i tu się ostatnio mało udzielasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur jak cos to w srode Ci wytlumacze co z tymi rajdami, nie chwalac sie ja z tata biore w tym udzial juz z 2 lata bo naleze tam do automobil klubu :tongue4: to są rajdy na orientacje + sprawnościówka, nie jest zle za kazdym razem sie uczy czlowiek co i jak trzeba jechac, a + sprawdzian z BRD taki mały do zawodów potrzebny kierowca + pilot, ale i tak najlepsze to we wrzesniu jest wyjazd do Borska i tam zawody na lotnisku to dopiero jazda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że spocik 07 to super :good: więc będziecie mieli jedną furkę gościnnie :naughty: zabiorę aparacik to będziemy mogli jakieś foty zrobić tym razem w lepszym oświetleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mamy dwa vagi to będzie napewno tak że , Adam wiozłeś vaga -nie przecież ty miałeś wziąć :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 17:35_________________________________________________

widzę że spocik 07 to super :good: więc będziecie mieli jedną furkę gościnnie :naughty: zabiorę aparacik to będziemy mogli jakieś foty zrobić tym razem w lepszym oświetleniu

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy 3 kabelki :laghing2: :laghing2: :laghing2: godzinka ustalona :a4fan: ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 :tongue4:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 19:09_________________________________________________A mi się dzisiaj nudziło i proszę Adam teraz ty :gwizdanie:

b39b531f70eb4d14m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj nudziło i proszę Adam teraz ty gwizdanie

ale zmałpowałeś :tongue4:

ładnie, ładnie... możesz powiedzieć czym usunąłeś wżery na końcówce?? ja muszę odświeżyć u siebie bo po zimie trochę zmatowiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj nudziło i proszę Adam teraz ty gwizdanie

ale zmałpowałeś :tongue4:

ładnie, ładnie... możesz powiedzieć czym usunąłeś wżery na końcówce?? ja muszę odświeżyć u siebie bo po zimie trochę zmatowiał

Właśnie że wżery są ;( Wezmę na szlifierkę tarcze do szlifowania i wtedy zejdzie , wżery mam tak głębokie że ręcznie nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...