Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

No ale z pogodą nie tylko my mamy problemy - nast. możę przy ognisku na Smoczej Dolnie ;)

kbibi a poniżej coś dla ciebie:

błąd:

01044 - Control Module Incorrectly Coded

35-10 - - - Intermittent

[blue]Possible Symptoms [/blue]

Reduced Functionality

[blue]Possible Causes [/blue]

Control Module incorrectly coded

[blue]Possible Solutions [/blue]

Check Gateway Installation List

Check/Fix Control Module Coding

See Vehicle Specific Diagnostic Procedures for Details

[blue]Special Notes [/blue]

When found in CAN-Gateway, use the Gateway Installation List to check for unreachable or not registered control modules. Then update the Gateway Installation List by altering the Gateway Coding manually.

odp. Mam problem z wyznaczeniem kodowania bo akurat dla 1Z nie mam danych. Może koś pomoże - zapodałem wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/b5_1z_potrzebne_kodowanie_sterownika_silnika_b1zb-t50241.0.html;new

[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 22:20_________________________________________________Na pozastałą kwesię odpowiedziałem w twoim wątku a dziele diagnostyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie... czy ktoś widział u kogoś nową wyważarkę - bo nie chciałbym jeździć od jednego do drugiego... no chyba że macie coś do polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... czy ktoś widział u kogoś nową wyważarkę - bo nie chciałbym jeździć od jednego do drugiego... no chyba że macie coś do polecenia?

Co zmieniasz oponki ? :naughty:

Na alu czy kupiłeś stalówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoje alu tez zarzuciłem w piątek zimówki dorwałem za 18o zł z przekładką :naughty: :naughty:

po znajomości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko... ale te szwaby to chyba wody nie używają... 3 godziny je myłem i jeszcze nie domyłem... najpierw okazało się że były żółte (choć myślałem ze to srebrny) a później warstwa nagaru...tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko... ale te szwaby to chyba wody nie używają... 3 godziny je myłem i jeszcze nie domyłem... najpierw okazało się że były żółte (choć myślałem ze to srebrny) a później warstwa nagaru...tragedia

a co to był z nagar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo pyłu z klocków zmieszanego z olejem... ogólnie smar... dosyć nieźle zastygnięty... chyba autko na którym to jeździło to popuszczało trochę (dali mi te koła dodatkowo bo do mojego nie było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było się zapytać czym to usunąć miałem środek chemiczny który ładnie wszystko rozpuszczał prucz opon :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem jakiś "atack" produkt roku 2007 według czytelników czegoś tam... bez tego to mógłbym sobie pomarzyć... tylko że między ramionami było tego tak do 1mm więc było co ździerać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś dzięki wielkie za pomoc dzisiaj :thankyou2: . Tylko nie wiem czemu akumulator nagle się rozładował a wcześniej było normalnie jak go chciałem zapalić to kontrolki się żarzyły i kicha a jak się sam zamknął to centralny zatrzasną drzwi a kiper był otwarty :shocked::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...