Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałeś zdjąć wtyczkę AirBagu.

A trzeba było poszukac temat zdania w warsztacie tam jest jak odkażac klimę i jak sie za to zabrać.

W sobotę zadzwonię.

Tam niema poduchy tylko sama klapka z napisem AIRBAG i koniec a wrócę z borów kolo 14 :wink4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 17:59_________________________________________________Adaś dzięki za spotkano dzisiaj i vagovanie :naughty: myślałem że gorzej wypadnie moja buda ale nie było tak źle chyba ? :naughty: :naughty: Jeszcze raz dzieki i dozo nastepnym razem 03.10 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Prześle ci zaraz autoscana. Pamiętasz że coś długo skanował, powodem było problem z nawiązaniem komunikacji ze sterownikiem airbagów i przeskoczyłem w logach ten sterownik. Nastempnym razem trzeba by indywidualnie do tego sterownika spróbować wejść.

Co do czujnika temp. silnika G62 to trzba by spróbować wykasować wszystkie błędy łacznie z tymi od alarmu i zobaczyć czy powrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześle ci zaraz autoscana. Pamiętasz że coś długo skanował, powodem było problem z nawiązaniem komunikacji ze sterownikiem airbagów i przeskoczyłem w logach ten sterownik. Nastempnym razem trzeba by indywidualnie do tego sterownika spróbować wejść.

Co do czujnika temp. silnika G62 to trzba by spróbować wykasować wszystkie błędy łacznie z tymi od alarmu i zobaczyć czy powrócą.

Może przy następnym spotkaniu się popróbuje ale i tak masz u mnie :drinks: [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 10:35_________________________________________________Adam nie wiem co ty zrobiłeś jakiś magik jesteś samochód już nie szarpie i już się woda nie leje :shocked: piwo tu nie pomoże trzeba jakaś krowę postawić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam nie wiem co ty zrobiłeś jakiś magik jesteś samochód już nie szarpie i już się woda nie leje piwo tu nie pomoże trzeba jakaś krowę postawić

Może się przedmuchało :polew:

Co do wody to pojawia się jak klima działa a teraz w zależności od temp to raczej w autku się grzeje ... jak się pojawi to może zdejmij wentylator w włóż rękę czy tam wewnątrz jest sucho. Warto by też sprawdzić odpływ z klimy powinien być gdzieś w rejonie katalizatora pod wygłuszeniem na ścianie grodziowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 październik spot pod żeglugą na starym mieście - godzina 19ta...

proszę pisać swoje uwagi...

I co cisza :no: nie róbcie obciachu przecież Elbląg to nie jakaś wiocha :wallbash: trochę osób się tu zarejestrowało wiec ludzie nie wstydźcie się przecież nikt nie gryzie :yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupię auto to też zalecę no chyba że wpadnę prosto z pola moją polową Vectrą A :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam B7 170 albo 2xx diesel ale sedan w pełnym S-line wew i zew :wink4: jak kupię to na pewno zalecę na spota :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam B7 170 albo 2xx diesel ale sedan w pełnym S-line wew i zew :wink4: jak kupię to na pewno zalecę na spota :rolleyes:

:slina: będzie maszyna jak szukasz transportu to cie podwiozę po auto moim a4 b5 ajm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będzie będzie :decayed: ale na pewno trochę będę jej szukał bo chcę trafić coś z przebiegiem max 90-100k km :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będzie będzie :decayed: ale na pewno trochę będę jej szukał bo chcę trafić coś z przebiegiem max 90-100k km :wink4:

trochę ci zejdzie z szukaniem ale trzeba być dobrej myśli dasz se rade ale ten przebieg :shocked: jesteś dobrej myśli . Bedziemy cie wsperać duchowo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam "model 2007" choć nie powiem że bardziej szukam rocznik 2007 :wink4: więc i przebieg adekwatny... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możne b8 tylko z klimą i z korbami w szybach :polew:

zawsze to już b8 [br]Dopisany: 01 Październik 2008, 19:14_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/inne_audi_rs6_avant_2008-t47242.0.html;topicseen

no chyba że taki :th: :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie gadaj auto poszło...

No to teraz poszukiwania auta ... z takimi wymaganiami może trochę potrwać.

Łukasz a były wersje DTM z dieslem może takiej szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...