Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

adadur

W niedzielę byłem u Alvaro

to była niedziela ?? czy żonie coś naściemniałeś ?? :D co do spota to jestem za :decayed: co do lokalizacji to BRONSON dobrze kombinuje... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

tylko ja muszę się z problemem uporać do spotu...

a107890b062b4439m.jpg

przeorany zderzak, wgnieciona klapa, wyrwany hak, a gość się nawet nie zatrzymał tylko sp**lił

pół przodu jego samochodu leżała potłuczona w mak w promieniu 15m od mojego auta

Auto po bożemu zaparkowane w centrum Gdańska w godzinach wieczornych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur

W niedzielę byłem u Alvaro

to była niedziela ?? czy żonie coś naściemniałeś ??

czas tak zap....la ... ta sobota to była

jak byście nad terminem myśleli to mogę mieć problem wyrwać się przed 15 lutym ... [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 08:23 _________________________________________________

tylko ja muszę się z problemem uporać do spotu...

A to ci sku...n

zgłośiłeś na policję? jak spierd... to może na kamerkach miejsckich gdzieś go uchwycili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nie było żadnych kamer ???

Szkoda, ze pacjent nie zgubił rejestracji, bo byłoby łatwiej.

Gdzie w Gdańsku tak pięknie zaparkowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ktoś znający prawo mógłby się wypowiedzieć ale ucieczka z miejsca kolizji to raczej nie małe wykroczenie a gościu powiem ci że w tym momencie zaoszczędził jeba...e 100zł na ubezpieczeniu OC - koszty utraty zniżki.

Myślenie polaków jeszcze musi się zmienić bo daleko nam do cywilizacji z zachodu.

bronson napieraj policję może gdzieś go namierzyli bo inaczej szarpnie cię trochę naprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stał na chmielnej zaparkowany na przeciw ZUS prostopadle do chodnika... jak wyszedłem już tak było.... niestety tablicy nie zgubił... menda... jest tam kamera straży miejskiej... a sprawę już bada milicja :wallbash:

chce wymienić klapę i zderzak na "nowe" i szukam w tym samym kolorze znalazłem komplet gość chce sprzedać za 5 stów tyle że od avanta z 2000r. i nie wiem czy to elektryczne otwieranie bagażnika można jakoś przerobić...

jak by ktoś widział gdzieś na szrocie w okolicy srebrnego avancika z nieuszkodzonym tyłem tak 97 rok cirka to proszę o info na priv

a gość musiał mieć w czubie żeby na szerokiej jednokierunkowej ulicy (na dwa-trzy auta) zachaczyć stojący na poboczu pojazd... także o utracie prawa jazdy bym nawet myślał

zobaczymy co z kamery wyjdzie... ak nic nie będzie widać to kicha, za naprawę bulę z własnej kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość son_czwa

Siemanko!

Jak widać w podpisie zbieram zdjęcia i nagrania wideo z Wisły, jak już zrobicie selekcję zdjęć i filmików prosiłbym o odezwanie się na priv :hi:

Mam nadzieję, że tym razem sprawa zostanie potraktowana trochę poważniej niż po Letnim Zlocie, myślę, że każdy by chciał obejrzeć wszystko zmontowane w jeden film :th:

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziewczyny ! Była by w końcu pora żeby się znowu spotkać... Było kilka propozycji co do miejsca... Proponuję Malbork :evil: i czekam na inne propozycje lokalizacji oraz termin jaki by wam pasował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie może być i Malbork - a termin ... hmmm za tydzień święta i pewnie w Dyngusa lodzie dojdą do siebie i znajdą czas albo koniec miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur Tobie to ja wiem że zawsze i wszędzie pasuje ale zobaczymy co tam nam powie reszta tych Panów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Łukasz zapodałem inne radyjko w aucie i myślę o pociągnieęciu sygnału GALA

http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/b5_ajm_skad_pobrac_sygnal_gala_do_radia-t27573.0.html

ponoć jest w zegarach przewód prawdopodobnie niebiesko-biały, lukne w kostkę bo coś w tych kolorkach mały kabelek też był poza +12 i masą i nie wiem co to w sumie.

Do tego powinna do mnie jechac manetka tempomatu ... ta z P na końcu wieć może podziałamy w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, może ja bym i Malbork odwiedził, dawno nie byłem (chyba w podstawówce ostatni raz :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, może ja bym i Malbork odwiedził, dawno nie byłem (chyba w podstawówce ostatni raz :polew:)

pewnie z wycieczką na zamku... to się trochę pozmieniało - podczas bumu budowlanego sprzedali zamek "na cegły " :polew: Mateusz zapraszamy zapraszamy ! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niech króliczek przyniesie Ci w prezencie to, czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć"

o czym mowa?? oczywiście chodzi o "MOC" naszych A4 :th:

tego życzę wszystkim klubowiczom

a także tradycyjnie

Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a ty się tam wybierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam rady - idę zalać robala :polew: moja Kuzynka wychodzi za mąż i będę :drunk: :beer1: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może ustalmy jakiś termin wiosennego spocika?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie.

Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć :)

Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca.

Serdecznie zapraszamy :drunk:

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...