Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

no to może 31.01 lub 01.02, akurat będę w Elblągu z wizyta u "Mamusi" :witch: :>

jeszcze czekamy na ramki pod tablice jak przyjdą o wtedy coś się skręci ale jak coś można zrobić mini spota jak ktoś będzie miał czas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Ramki jak tylko dojdą odrazu dam znać.

Szykuje mi się przegląd autka, macie pomysł gdzie dobrze było by podjechać. Myślałem o Kalince. Ostanie 3 razy byłem w PZM-cie przy Grunwaldziekiej ale po ostanim razie jak otrzymałem odpowiedź na moje pytanie: "Dlaczego Pan hamulców nie sprawdza?" odp: "Bo nam się sprzęt zepsuł i w przyszłym tygodni będzie zrobiony". Ciekawe ile osób "naciągneli" w sumie na lewe badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre :polew: , ja ostatnio byłem u KOŁDUN-owej na Ogólnej, jak robiłem 1 bad. tech. autka- i hamulce nawet sprawdzili :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre :polew: , ja ostatnio byłem u KOŁDUN-owej na Ogólnej, jak robiłem 1 bad. tech. autka- i hamulce nawet sprawdzili :>

Adaś Kołdun jest OK... mimo że chłopaki robią wrażenie jakby im się nie chciało to sprawdzają wszystko...

Byłem kiedyś Fabią i nie podbili mi pieczątki bo mi się ukręcił jakiś trzpień od trzymania jarzma przednich hamulców (o ile dobrze nazwy pamiętam)...powiedzieli że nie podbiją bo w każdej chwili klocki mogą mi się zacząć kręcić naokoło...

od tamtego czasu do nich jeżdżę...ale też trzeba trafić na dzień :>

o agromaxie nic nie słyszałem... ale skoro Patryk zadowolony :good:

chłopaki gdzie w Elblągu sprawdzę zawartość CO w płynie chłodniczym?

no i jakiego mechanika polecacie

to takie rzeczy się sprawdza ? :mysli: może nie miałem jeszcze potrzeby...

co do mechanika (w dosłownym tego słowa znaczeniu - zero elektryki, lakiernictwa i elektroniki) to polecam Pana Kostusia z Gronowa Górnego... prawda jest taka że skodzie sporo brakuje do Audi ale serwisując to pierwsze nigdy się nie zawiodłem... nie byłem u niego już ze 2 lata ale wiedzę facet miał... a ceny miał takie że czasem musiałem mu więcej dać bo aż mi głupio było... nie wspominając o tym że koleś nigdy na niczym nie chciał mnie przerobić...

A4 jeszcze tam nie byłem... ale jak kiedyś zajadę to przekaże czy coś robi...

a jak ktoś chce sam sprawdzić to:

przejeżdżamy pod mostem wjeżdżając do Gronowa, mijamy skrzyżowanie na osiedle, zaraz za skrzyżowaniem mamy skrzyżowanie lokalne w lewo, skręcamy i 10 metrów od skrętu mamy bramę wjazdową po lewej stronie (jego willa ma wyjątkowy kolor, inny od ulicy, inny od podwórka)

zawsze było tak że jak chciałem coś tylko sprawdzić to musiałem tam być około 7:30 - 7:45 rano bo o 8:00 zawsze wjeżdżał samochód na robotę (a jest jeden kanał)

i to tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no sprawdza się żeby wykluczyć albo potwierdzić uszkodzenie uszczelki pod głowicą. Gdzieś mi płyn spierdziela a nie widać gdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a korek? śmietanka?

PS: dziś w "legendy PRLu" o 16:30 na Turbo trochę o Elblągu... szczęka mi opadła jak zobaczyłem 35letnią Warszawę z naszego miasta z przebiegiem 131,8km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a korek? śmietanka?

PS: dziś w "legendy PRLu" o 16:30 na Turbo trochę o Elblągu... szczęka mi opadła jak zobaczyłem 35letnią Warszawę z naszego miasta z przebiegiem 131,8km

toć to powtórki :cool1:

a co do agromaxu to cała moja firma tam jeżdzi i do serwisu skody też sie zdarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie zimowym jak ktoś mało jeździ i silnik porządnie się nie nagrzewa to delikatna śmietanka możne być nawet na sprawnej uszczelce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak robiłeś rozrząd to pompę wody wymieniałeś :cool1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 16:35_________________________________________________aha . poziom oleju ci nierośnie i czy płyn w zbiorniczku śmierdzi spalinami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie poziom oleju nie rośnie ma czarną olejową barwę , no i w zbiorniczku nie śmierdzi, na korku od wlewu oleju też nic nie ma niepokojącego. Byłem u jednego znachora to twierdzi że w chłodnicy jest jakaś mała dziurka , dopiero ją zauważył kiedy dodał jakiegoś barwnika do układu, tylko że zanim zabiorę się za wymianę chłodnicy (gostek krzyknął 550PLN) to chciałbym wyeliminować co innego.

- pompa wymieniana razem z rozrządem (nie ma żadnych wycieków pod autem) jeszcze muszę sprawdzić korek tylko że choróbsko mnie złapało i kibluje w domu :(

- zauważyłem że więcej ubywa jak jadę w trasę, klima grzeje normalnie ,temperaturę też łapie normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się popisał, zhańbił dobre imię posiadaczy :a4fan: widocznie nikt mu wcześniej nie wytłumaczył :bicz3: na czym jazda samochodem polega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie w elblągu moge dostać dolną listwe ochronną przednich drzwi? może zamówić na allegro? ile ona kosztuje w aso? bo zaczyna odstawać na końcu i strasznie szpeci auto. dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie w elblągu moge dostać dolną listwe ochronną przednich drzwi? może zamówić na allegro? ile ona kosztuje w aso? bo zaczyna odstawać na końcu i strasznie szpeci auto. dzieki z góry

jedyne co mi przychodzi do głowy to allegro ale zawsze możesz się pośmiać:

Kontakt z Gajos - Autocentrum Salon

Adres:

ul. Nowodworska 28b

82-300 Elbląg

Telefon:

+48 055 244 - 37 - 48

Faks:

+48 055 244 - 37 - 48

www:

http://vwautocentrum.pl/

E-mail:

[email protected]

serwisu jeszcze długo nie będzie ale ETKĘ mają i części do AUDI dość szybko sprowadzają... byłem parę razy i zawsze mniej niż 3 dni robocze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lifter za godzinkę ci sprawdzę cenę listwy ;)

a co do linku powyżej - dożywotnie zabranie prawka to jedyna recepta ... dobrym pomysłem jest zajęcie auta ... ale ten to już wrak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś coś zamawiał w serwisie to poproszę 8Z0 837 891 A za jakieś 15zł... facet pewnie nie znajdzie co to ale zamówić musi... oddam na spocie...tylko od razu proszę tu odpisać żebym z 5 sztuk nie miał :> jak sam kupię (choć ciągle zapominam) to też odwołam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D0 853 953 - Listw ochronna drzwiowa (ta wyżej na drzwiach przednich) - LEWA

8D0 853 954 - Listw ochronna drzwiowa (ta wyżej na drzwiach przednich) - PRAWA

8D0 853 953 B GRU - 87.64zł (dla modelu 1999-2001)

8D0 853 953 GRU - - 87.64zł

GRU myślę że gruntowany tzn. do malowania

Dla prawej cena jak wyżej

jeśli chodziło o tą listwę na dole drzwi przednich:

8D0 853 959 B 01C - nakładka (pokrycie) - LEWA

8D0 853 960 B 01C - nakładka (pokrycie) - PRAWA

cena: 97.73zł za jedną

01C - czerń satynowa

ta druga listwa mocowana jest wkrętem z podkładką i spinką (klip)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:25_________________________________________________

jakby ktoś coś zamawiał w serwisie to poproszę 8Z0 837 891 A za jakieś 15zł... facet pewnie nie znajdzie co to ale zamówić musi... oddam na spocie...tylko od razu proszę tu odpisać żebym z 5 sztuk nie miał :> jak sam kupię (choć ciągle zapominam) to też odwołam...

Znajdzie znajdzie. Ta gumka kosztuje 14.65zł ... co stara już się nie podoba ;)

Jutro będę w VW i Skodzie może też, to mogę zapytać i zamówić. Na swoją pierdołę wydam majątek ... jakieś 3zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...