Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym brał TRW no ale ja nie jeżdże audi :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:40_________________________________________________

ps.jak poszukiwania, u mnie w robocie jeden kupił B8 170KM TDI

ciężko , a nie widziałem nic pod robotą ciekawego :mysli: no chyba że na dniach kupił to nie mogłem widzieć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

ile komplet wahaczy febi u ciebie :naughty

nie kupuj pakowacza :wink4:

:blink:

nie słuchaj go ... on nie jeździ Audi ... więcej teraz niczym nie jeździ ... :evil:

ps.jak poszukiwania, u mnie w robocie jeden kupił B8 170KM TDI

kupuj FEBI bez obaw jeśli nie zamierzasz kupować LM

... a co teraz dół potrzebny?

chce kupić całość i mieć z bani a góra zostanie na zapas :wink4: bo reszta dołu to śmietnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem ostatnio b8 CAHA właśnie i szału to nie robi :kwasny: mój dresowóz niby tylko 7KM więcej miał i cięższy a bym mógł na około tego audi jeździć :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:42_________________________________________________aha no i u nas na forum ktoś pisał że FEBI to pakowacze ale nie pamiętam kto :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie FEBI to teraz pakowacz na 100%.

właśnie teraz jak kupowałem rozrząd to chciałem rolkę FEBIEGO a tu w środku SKF.

więc z ciekawości wziąłem drugie pudełko a tam w środku SNR.

Wychodzi na to że robi się drugi MOOG.

jutro sprawdzę z ciekawości te wahacze. ale pewnie szału cenowo nie zrobię.

co kupiłem????

może i Was zaskoczę albo i nie ale kupiłem sobie Śkodę Octavie w 2 litrowej benzynie.

sam nie wiem jak to się stało no ale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie FEBI to teraz pakowacz na 100%.

właśnie teraz jak kupowałem rozrząd to chciałem rolkę FEBIEGO a tu w środku SKF.

więc z ciekawości wziąłem drugie pudełko a tam w środku SNR.

Wychodzi na to że robi się drugi MOOG.

Ha, ten co nie jeździ audi ma racje :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i gratuluje zakupu skodziny - ja niestety ciągle szukam :kwasny:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 19:43_________________________________________________

:kwasny: na lema kasy nie znajde ;(

TRW :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bał z allegro no chyba że jakiś sprawdzony allegrowicz - pewnie na forum jakieś opinie da się znaleźć o sprzedawvach wahaczy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałeś nad tymi MS? ludzie niektórzy chwalą - cały wątek o nich jest i niektórzy 80-tys przejeżdżają na nich no chyba że się tylko chwalą a cały zestaw masz za 600zł :naughty:

chodzi mi tylko że trw to to samo co lem ?

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 19:53_________________________________________________No na allegro tak ale u TOM77 TRW taniej kupisz niż LEM więc chyba jednak nie to samo :cool1:

Kupowałem do b6 to wiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz napisze do Toma i dzika zobaczymy co napiszą

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 19:54_________________________________________________przy moich kilometrach to i MS się sprawdzi więc trzeba pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i Panowie da radę coś ciekawego b6 w quattro 1.9 lub 1.8T kupić powyżej 2003? znajomek z pracy się rozgląda tak do 40k zł :mysli:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 19:57_________________________________________________

zaraz napisze do Toma i dzika zobaczymy co napiszą

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 19:54_________________________________________________przy moich kilometrach to i MS się sprawdzi więc trzeba pomyśleć

no właśnie przecież ty robisz 5tys km na rok więc po co przepłacać - ja chyba na twoim miejscu bym brał MS od jakiegoś sprawdzonego dostawcy :kox:

Moj koleś notabene ten co szuka b6 od wymiany na MS dolnych wahaczy przejechał już ponad 20tys km i narazie nic nie puka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224239.0 :) rocznik starszy :gwizdanie: ale jechac bedzie :decayed::naughty:

weź przestań jak to wygląda - wiadomo wygląd rzecz gustu ale dla mnie to auto jest śmieszne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=77402.0 ten ostatnio był na sprzedaż :)

no no , ten ciekawy :slina: muszę kumplowi pokazać ale dziś marudził że musi być nie starszy niż 2003 - no ale zobaczymy co powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...