Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Adaś... ramka okna na boki ok... bo taśma tego pilnowała...

ale pochylenie ramki w stronę karoserii jest nie tak musze delikatnie mocniej drzwi zamykać bo u góry dochodzą szybciej...

no ale to i tak jeszcze do rozbiórki bo przyciski odwrotnie założyłem no i spinki muszę wstawić...

pomyślałem też o matach ale z innego powodu - cieplej by było i mnie chałasu :cool1: bo spod przycisków czasem wieje... więc może też się skuszę :naughty:

Czytałem gdzie ma być ta podkładka i od czego ona jest ... ano właśnie od docisku ramki drzwi.

Ja jeszcze dobrze nie sprawdzałem ułożenia ramki ale wydaje się być OK ... za to od dziś ciesze się podświetleniem białym i czerwonym w drzwiach kierowcy ... jutro jeszcze machnę stronę pasażera, tył poczeka do ... wiosny.

Co do mat to powiem ci że co trzeba podziałać jak się zobaczymy... generalnie jednak stwierdzam że... trzeba by zmienić głośniki w przednich drzwiach ;) bo fabryka niedomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Adaś... ramka okna na boki ok... bo taśma tego pilnowała...

ale pochylenie ramki w stronę karoserii jest nie tak musze delikatnie mocniej drzwi zamykać bo u góry dochodzą szybciej...

no ale to i tak jeszcze do rozbiórki bo przyciski odwrotnie założyłem no i spinki muszę wstawić...

pomyślałem też o matach ale z innego powodu - cieplej by było i mnie chałasu :cool1: bo spod przycisków czasem wieje... więc może też się skuszę :naughty:

no widzę Grzesiu że już nowy nabytek masz.

ze starą OOOO się już rozstałeś???

czemu się nie pokazałeś w środę??? :bicz:

chłopie... ja autka nie zamierzam zmieniać przez najbliższe co najmniej 2 latka :gwizdanie: więc nie wiem skąd ten pomysł... dopiero dotarty ledwo... 265.000 zaraz stuknie :naughty:

nie byłem bo w Gdańsku nocowałem akurat :tongue4:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 10:08_________________________________________________

:hi:

Adaś... ramka okna na boki ok... bo taśma tego pilnowała...

ale pochylenie ramki w stronę karoserii jest nie tak musze delikatnie mocniej drzwi zamykać bo u góry dochodzą szybciej...

no ale to i tak jeszcze do rozbiórki bo przyciski odwrotnie założyłem no i spinki muszę wstawić...

pomyślałem też o matach ale z innego powodu - cieplej by było i mnie chałasu :cool1: bo spod przycisków czasem wieje... więc może też się skuszę :naughty:

Czytałem gdzie ma być ta podkładka i od czego ona jest ... ano właśnie od docisku ramki drzwi.

Ja jeszcze dobrze nie sprawdzałem ułożenia ramki ale wydaje się być OK ... za to od dziś ciesze się podświetleniem białym i czerwonym w drzwiach kierowcy ... jutro jeszcze machnę stronę pasażera, tył poczeka do ... wiosny.

Co do mat to powiem ci że co trzeba podziałać jak się zobaczymy... generalnie jednak stwierdzam że... trzeba by zmienić głośniki w przednich drzwiach ;) bo fabryka niedomaga.

jedno jest pewne... zdecydowanie lżej szyba pracuje jak po drugiej stronie (niby sprawnej)... pewnie dlatego że nowe smary itp... no i jakość też oryginały w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze grzesiu pomyliłem się. nie wiem czumu ale myślałem że to patryk.

a on już sprzedał??

chłopaki mam problem.

wczoraj leciałem do gdańska. przed wyjazdem jak to zwykle bywa 100 spraw do załatwienia na mieście na szybkiego,

jakieś tankowanie itp.

wyjechałem z naszego miasta i na wskaźniku temp było ok 45 stopni.

a jak dojechałem do 3 miasta to było zaledwie ok 55 stopni.

jak śmigałem po gdańsku wszystko ok ale w drodze powrotnej powtórka z rozrywki 55 stopni.

termostat się wiesza czy elektryka???? :mysli: :mysli:

do tego jeszcze jakiś przekaźnik systematycznie się załącza. jest "cyk" ok minuty spokój potem znowu "cyk" i tak dopóki silnika

nie zgaszę. niby pierdółka ale denerwuje. to przypomina mi włączanie czasowe wycieraczek.

da się to jakoś przez kompa zdiagnozować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze grzesiu pomyliłem się. nie wiem czumu ale myślałem że to patryk.

a on już sprzedał??

:no:

oj to lipa.

z tego co pamiętam to już dawno powinna być w innych rękach co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno liczyłem się z tym .Teraz i tak krucho z kasą i nie miałbym na dołożenie na wiosnę trzeba roboty szukać więc odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat się wiesza czy elektryka

Może też być czujnik temperatury do wymiany. Najlepiej kupić ori lub dobrej firmy bo niektóre zamienniki źle wskazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzialem czym sie w londynie woza inwalidzi :wallbash: nowy rs6 z plakietka inwalida chyba wojenny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dawno mnie tu nie było :).

Ostatnio poszła mi osłona przedniego prawego (od strony pasażera) przegubu. Wymieniłem ją u Romana Popławskiego czy jakoś tak. Teraz mam taki problem, że auto przy skręcaniu w prawo co jakiś czas dziwnie dźwięki wydaje. Takie jakieś tarcie czy coś jakby nie nasmarowane coś było. Najgorsze, że dźwięk pojawia się nie regularnie. Powiedzmy że na 10 skręceń w prawo wystąpi 1-2 razy. Pytałem mechanika Romana - powiedział, że to może osłona od hamulców :blink: coś poprawił ale dźwięk nie ustał, troszkę cichszy jest ale jednak jest. Zastanawiam się co z tym zrobić. Jak się wkur** to do Kalinki zaprowadzę auto, może tam ogarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem ją u Romana Popławskiego czy jakoś tak.

Kiedyś tam termostat wymieniałem to musiałem dla gościa instrukcje z internetu wydrukować :polew:

Jak się wkur** to do Kalinki zaprowadzę auto, może tam ogarną.

Tu z kolei jak mi zalali płynu od wspomagania to musiałem ich uczyć jak się odpowietrza układ bo już mi chcieli pompę wspomagania nową zakładać bo niby miałem padniętą ale po poprawnym odpowietrzeniu jakoś się okazała dobra :wink4:

Więc widzisz w Elblągu to ja już skończyłem z mechanikami wszelakiej maści :tongue4:

Polecam zakład http://az.gda.pl/ grupa pomorska tam ma spoty w każdą środę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dawno mnie tu nie było :).

Ostatnio poszła mi osłona przedniego prawego (od strony pasażera) przegubu. Wymieniłem ją u Romana Popławskiego czy jakoś tak. Teraz mam taki problem, że auto przy skręcaniu w prawo co jakiś czas dziwnie dźwięki wydaje. Takie jakieś tarcie czy coś jakby nie nasmarowane coś było. Najgorsze, że dźwięk pojawia się nie regularnie. Powiedzmy że na 10 skręceń w prawo wystąpi 1-2 razy. Pytałem mechanika Romana - powiedział, że to może osłona od hamulców :blink: coś poprawił ale dźwięk nie ustał, troszkę cichszy jest ale jednak jest. Zastanawiam się co z tym zrobić. Jak się wkur** to do Kalinki zaprowadzę auto, może tam ogarną.

Sąsiad k**wa masz telefon :> dzwonisz i walim rundkę po mieście i staramy sie lokalizować hałas :decayed: w miarę możliwości sami zlikwidujemy :naughty: :naughty: .W sobotę maże znajdę czas :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dawno mnie tu nie było :).

Ostatnio poszła mi osłona przedniego prawego (od strony pasażera) przegubu. Wymieniłem ją u Romana Popławskiego czy jakoś tak. Teraz mam taki problem, że auto przy skręcaniu w prawo co jakiś czas dziwnie dźwięki wydaje. Takie jakieś tarcie czy coś jakby nie nasmarowane coś było. Najgorsze, że dźwięk pojawia się nie regularnie. Powiedzmy że na 10 skręceń w prawo wystąpi 1-2 razy. Pytałem mechanika Romana - powiedział, że to może osłona od hamulców :blink: coś poprawił ale dźwięk nie ustał, troszkę cichszy jest ale jednak jest. Zastanawiam się co z tym zrobić. Jak się wkur** to do Kalinki zaprowadzę auto, może tam ogarną.

Sąsiad ku*** masz telefon :> dzwonisz i walim rundkę po mieście i staramy sie lokalizować hałas :decayed: w miarę możliwości sami zlikwidujemy :naughty: :naughty: .W sobotę maże znajdę czas :rolleyes:

ja się piszę... mogę być jako pasażer... choć do likwidacji dźwięków w tym autku chyba powinienem prowadzić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:30_________________________________________________Ale jeździmy po Królewieckiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 19:31_________________________________________________i pewnie dziadka wezmę bo chyba jeszcze nic nie kupił :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 19:31_________________________________________________i pewnie dziadka wezmę bo chyba jeszcze nic nie kupił :polew:

ano narazie nie kupił ale plany już są :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...