Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

nowy Pasek? cud miód orzeszki... no ale to Pasek :wink4

podoba ci się nowy passat b7? rzecz gustu ale mi się już b6 chyba bardziej podobał :gwizdanie:

co do passka nowego to bym się nie zgodził ... z zewnątrz jest naprawdę ładnym autem, szczególnie komiak ale i sedan nieżle wygląda, Niestety trochę wnętrze nie nadążyło za zewnętrzną sylwetką.

oj starzeje się ktoś że samochody dla starszych panów (żeby nie powiedzieć "dziadkowate") zaczynają się podobać :wink4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 08:28_________________________________________________

Dziadek

ma być na 8 tydzień 2012

Czyli dopiero wtedy tu zaglądnę... :decayed:

spoko pewnie i tak będzie opóźnienie :tongue4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 08:29_________________________________________________Będzie jaka "leniwa d*pa" na spocie ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

No o gustach się niby nie dyskutuje... niemniej to auto mi się zewnętrznie podoba:

3_1280x1024.jpg

2_1024x768.jpg

5_1024x768.jpg

Co do spota ... pisałem jaka będzie sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o gustach się niby nie dyskutuje...

no mi z kolei niebardzo :confused4: , fajny będzie nowy cc bo już tych ohydnych lamp z tyłu nie będzie miał ale dostępny dopiero ma być maj, czerwiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz mam jakis gościbo Aga coś biadoliła , później zakupy :wallbash: więc odpadam

czyli kolejny spot przepada :confused4: oj "źle się dzieje w Państwie duńskim" ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dzisiaj podjechał jak ktoś będzie.

kurde spot audi a tu skodziarz i oplarz mogą a audi gdzie się pytam :gwizdanie: Łukasz w piątek by ci pasowało? bo sami stać jak ciołki nie będziemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bywa :kwasny:

bądźmy dobrej myśli że się poprawi :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 16:32_________________________________________________W piątek myślałem o piwkospocie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek myślałem o piwkospocie :gwizdanie:

Jeżeli chodzi o mnie to ciężko, choć wiecie że bym chciał, byc bym był ale tylko... :slina:

kurde rozmarzyłem się że przyjeżdżam na spota z dziewczynkami, siedzę popijam piwko a one do sklepu tylko biegają po zimne , dla taty a na koniec Żaneta przychodzi żeby furę zabrać...ech :rolleyes::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek myślałem o piwkospocie :gwizdanie:

Jeżeli chodzi o mnie to ciężko, choć wiecie że bym chciał, byc bym był ale tylko... :slina:

kurde rozmarzyłem się że przyjeżdżam na spota z dziewczynkami, siedzę popijam piwko a one do sklepu tylko biegają po zimne , dla taty a na koniec Żaneta przychodzi żeby furę zabrać...ech :rolleyes::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 17:35_________________________________________________

no to ja też piątek :wink4:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dzisiaj podjechał jak ktoś będzie.

kurde spot audi a tu skodziarz i oplarz mogą a audi gdzie się pytam :gwizdanie: Łukasz w piątek by ci pasowało? bo sami stać jak ciołki nie będziemy :wink4:

pasi pasi. no nie ma wyjścia.

może i u mnie wypali piwospot. :mysli::notworthy:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 17:39_________________________________________________

W piątek myślałem o piwkospocie :gwizdanie:

Jeżeli chodzi o mnie to ciężko, choć wiecie że bym chciał, byc bym był ale tylko... :slina:

kurde rozmarzyłem się że przyjeżdżam na spota z dziewczynkami, siedzę popijam piwko a one do sklepu tylko biegają po zimne , dla taty a na koniec Żaneta przychodzi żeby furę zabrać...ech :rolleyes::polew: :polew:

:buhaha::lol1::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niech dziadek zbieże nas z miasta , pojedziemy na parking i będziemy se popijać piwko oraz szydzić z Łopla :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mogę zebrać pare ludzi... wiecie że soczek mi starczy :gwizdanie:

a piwko dla Dziadka to już tak długo wala się po bagażniku że niedługo napisy znikną od tego turlania :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...