Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Patrykbor właśnie wypolerowałem wydech. elegancko się świeci, są wżery ale i tak jest super. tylko martwi mnie jedna rzecz bo stuka w prawym przednim kole jak jadę po kostce. sprawdziłem i jest minimalny luz.

inwestycja w wahacze :angry: :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już po wymianie górnych wahaczy :naughty: nareszcie nic nie stuka, wstawiłem lamfordera :good: kupiłem na allegro, przy okazji okazało się że guma od lewego przegubu byla do wymiany teraz bede czekał kiedy będzie trzeba przegub wymienic a do AJM-a to tak LOBRO 332PLN u TOM77 :confused4:

a tak na pw voytek80 to możesz zapodac ile dales za swoje lemfordery i od kogo na allegro

Patrykbor właśnie wypolerowałem wydech. elegancko się świeci, są wżery ale i tak jest super. tylko martwi mnie jedna rzecz bo stuka w prawym przednim kole jak jadę po kostce. sprawdziłem i jest minimalny luz.

inwestycja w wahacze :angry: :angry: :angry:

lifter polecam kolesia z allegro: -carde- ma nicka ja od niego bralem i powiem ze jestem zadowolony, oczywiscie jesli myslisz juz w lemfordery isc :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje jak kupować to już lepszejsze naughty

nie myślałem o wymianie wszystkich. jeszcze tak mocno nie stuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz zawsze mozna we wszystkie zainwestowac, mi tez stukala jedna strona, potem druga zaczela i wkoncu wszystkie do wymiany poszly i teraz jest piknie :kox:

nie wiem czy ogladaliscie:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=259725

normalnie odpadam przy tym aucie, jakby moje tak wygladalo to normalnie :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz zawsze mozna we wszystkie zainwestowac, mi tez stukala jedna strona, potem druga zaczela i wkoncu wszystkie do wymiany poszly i teraz jest piknie kox[/quot

u mnie pewnie będzie to samo. duzo kosztowała Cię wymiana wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 1.9 tdi

no ba... :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 21:32_________________________________________________jak widzę taka glebę to tylko się uśmiecham... no ale to nie na Polskie drogi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie jego wyglad podoba a silnik swoj bym zostawil :decayed: tylko racja za bardzo zglebiony na nasze drogi i ta fela 19 cali

czekam ogolnie co hawaj pokaze bo ciekawie sie zapowiadaja jego mody na naszym forum :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczynania hawaja niezbyt przypadają mi do gustu. szeroka stal jest dobra w rat stylu i mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zaczyna się głosowanie na a4 miesiąca. juz nie mogę się doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zaczyna się głosowanie na a4 miesiąca. juz nie mogę się doczekać

ja tam kiepska fote wstawilem ale jak bedizecie sie zastanawiac komu dac głos to moje foto tez sie do was usmiecha :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zaczyna się głosowanie na a4 miesiąca. juz nie mogę się doczekać

ja tam kiepska fote wstawilem ale jak bedizecie sie zastanawiac komu dac głos to moje foto tez sie do was usmiecha :polew::decayed:

:polew: :polew:

ty robileś czy Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...