Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

zapalenie ukladu moczowego ... mogło by być gorźne jak by nie było w porę leczone a że szybko wykryte i teraz antybiotyk dożylnie wiec dlatego w szpitalu

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

po wyleczeniu będzie badanie by wykluczyć ewentualną wadę układu moczowego tzw. refluks a to już nie jest nic dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś na pewno będzie ok

dla oderwania się od problemów swiata codziennego :wink4: polecam:

http://babene.moskva.com/?lang=en

a w szczególności zakładkę auta :> :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... ja (Maks) jestem świeżo po refluksie moczowym obustronnym stopnia drugiego... zabieg w tej chwili to pikuś - tylko dziecko trochę stresu ma niestety przy robieniu kontrastów (wprowadzanie płynu wiadomo przez co do nerek w celu zrobienia zdjęcia USG nie należy do przyjemności)

sprawa wyszła przez bakterie Coli i podobno dotyczy ok. 25% dzieci... u chłopaków uaktywnia się do 1,5 roku życia, a u dziewczyn powyżej 1,5 - statystycznie...

trochę śliska sprawa bo łatwo sepsę załapać ale skoro już jest w szpitalu to paradoksalnie tylko się cieszyć :good:

a zabieg zrobili przy okazji wprowadzenia kamery (przez wiadomo co), jakiś laser mieli bo pojechaliśmy na zwykłe rozpoznanie żeby przejrzeli układ, a koleś wyszedł i powiedział że zabieg przy okazji zrobili... nacięcie zastawek przy nerkach - mocz się cofał bo nie działały i zakażał organizm...

także głowa do góry bo za wyjątkiem stresu przy tych kontrastach nie będzie źle... jeśli będzie refluks oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 15:55_________________________________________________Żeś się rozpisał :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 15:55_________________________________________________Żeś się rozpisał :decayed:

a bo na bieżąco prawie jestem... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryko jak tam przyczepa sie sprawuje, może jakies foty bys pokazal, bo takie ogladanie innych to wiesz, a my chcemy Twoja obejrzec co nie :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjedz :tongue4:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 18:10_________________________________________________jeszcze dzisiaj stoi i do wieczora do jutra u mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjedz :tongue4:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 18:10_________________________________________________jeszcze dzisiaj stoi i do wieczora do jutra u mnie :naughty:

może wpadnę na chwile coś koło 19-20 jak coś to trąbne :decayed: albo będzie mnie słychać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 19:44_________________________________________________a tu co taka cisza :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wymianie górnych wahaczy :naughty: nareszcie nic nie stuka, wstawiłem lamfordera :good: kupiłem na allegro, przy okazji okazało się że guma od lewego przegubu byla do wymiany teraz bede czekał kiedy będzie trzeba przegub wymienic a do AJM-a to tak LOBRO 332PLN u TOM77 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...