Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

ech... króliczka wczoraj zaliczyłem w drodze z Wawy... i kratka środkowa zderzaka zniknęła ;(

no ale podepnę to pod jedną szkodę z malowaniem błotników,maski i zderzaka :wink4:

tankowałem wczoraj ten nowy VPower Diesel (z jakimś syntetycznym dodatkiem) i powiem Wam że wyszło ciekawie...

Jechałem cały czas spokojnie 110-130... ze 3 razy 150 no i raz mnie wkurzyli to depłem bardziej... przejechane 626km (bo 24 zrobiłem po Elblągu po tankowaniu) w tym dojazd przez Wawę do Okęcia i z powrotem (a trochę tam jest jazdy po mieście) i spalanie na FIS 5.1 - ponieważ wiedziałem że kłamie to dziś rano wpadłem do Shella... ten sam dystrybutor i wąż, też do pierwszego strzału i weszło 29,53... 4,72 L / 100 km :good:

ale jazda nudnawa... to trzeba przyznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy robil ktos z was zawieszenie jakos ostatnio??

szukam dobrego i oczywiscie w miare przyzwoitosci taniego mechanika.[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 10:41_________________________________________________do wymiany tuleje tylna belka,koncowka drazka,prawdopodobnie oba banany,przewody hamulca przod i moze 4 odboje od amorkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem spróbuj podpytać na Niskiej ile za to weźmie.

W sumie mam też kolesia co robi u mechanika moge podpytać ile byw wziął za to - jak coś to pisz na PW.

Grzesiu a jak różnica w cenie tego diesla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem spróbuj podpytać na Niskiej ile za to weźmie.

W sumie mam też kolesia co robi u mechanika moge podpytać ile byw wziął za to - jak coś to pisz na PW.

Grzesiu a jak różnica w cenie tego diesla?

Adaś płacimy zdecydowanie taniej niż koledzy za 95PB :naughty:

3,77 obecnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka chłopaki , byłem dzisiaj na przeglądzie i zagadałem gościa odnośnie wycięcia katalizatora, powiedział ze jeżeli samochód nie dymi to nawet się nie biorą za sprawdzanie spalin a jeśli by sprawdzili to i tak sie TDI zmieści w normie bo są wysokie .

więc morał z tego że tak około 200 tkm i kata nie ma :wink4:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 11:13_________________________________________________

Nie wiem spróbuj podpytać na Niskiej ile za to weźmie.

W sumie mam też kolesia co robi u mechanika moge podpytać ile byw wziął za to - jak coś to pisz na PW.

Grzesiu a jak różnica w cenie tego diesla?

Adaś płacimy zdecydowanie taniej niż koledzy za 95PB :naughty:

3,77 obecnie...

to i tak tanio u mnie Verva 3,92 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie jutro jade do mechanika na kamienna na wymiane tych tuleji z tylniej belki ale z tego co widzielm po budowie zawieszenia reszte moge wsumie zrobic sam.jak by nie bylo wszystko sie trzyma niemal na 2 srubach.

Dokładnie to nie jest filozofia i można samemu sie zabrać (kanał lub rampa tylko potrzebne), tylko po zrobieniu końcówek dr. kierow. trzeba będzie ustawic zbieżność.

Grzesiu ... chodziło mi różnice do zwykłego ON, teraz wiem że troszkę jest. Z benzynką obecnie masakra jeśli chodzi o porównanie do ceny ON.

voytek80 dokłanie dielel wcale tak nie truje, jedynie NOx mogą sie w normie nie mieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Jacek - ten który przyjechał Passatem na spot garażowy do sprawdzenia logów ma do zamiany alusy (ileś tam ramienne - czyli typowe do VAGow) 17" świeżo wyważone bo na nich jeździ od zakupu wraz z 4 oponami 205/45/17? - podobno conajmniej na 2 sezony na alusy 15" ładne z oponami - i teraz uwaga... jeśli 15tki byłyby ładne i opony również to zamiana może być nawet fifty-fifty :shocked: ... kolega ma już dosyć dziur...

jego alusy mają lekko poprzecierane krawędzie - miał robić ale chce zamienić więc dał sobie spokój... nie są krzywe bo jakiś tam jego znajomy oponiarz mu ostatnio sprawdzał

więcej nic nie wiem...więc nie pytać tylko dzwonić... a ponieważ ja nie chce więc macie pierwszeństwo :wink4:

telefon: Jacek 502-134-028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta geometria mozna sie obejsc wystarczy naszybszym chyba sposobem zmierzyc suwmiarka odleglosc od jakiegos punktu drazka np. srodka to sruby kontrujacej i tak samo wkrecic.zbieznosc zmienic sie nie powinna.

nie podzilam takiej praktyki, już lepiej ich nie rozkręcaj ;)

Panowie... Jacek - ten który przyjechał Passatem na spot garażowy do sprawdzenia logów ma do zamiany alusy

Grzesiu niech podeśle fotkę jaki mają wzór ... może być nawet z allegro nie koniecznie z jego auta, chodzi tylko by wiedzieć jaki mają wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Jacek - ten który przyjechał Passatem na spot garażowy do sprawdzenia logów ma do zamiany alusy (ileś tam ramienne - czyli typowe do VAGow) 17" świeżo wyważone bo na nich jeździ od zakupu wraz z 4 oponami 205/45/17? - podobno conajmniej na 2 sezony na alusy 15" ładne z oponami - i teraz uwaga... jeśli 15tki byłyby ładne i opony również to zamiana może być nawet fifty-fifty :shocked: ... kolega ma już dosyć dziur...

jego alusy mają lekko poprzecierane krawędzie - miał robić ale chce zamienić więc dał sobie spokój... nie są krzywe bo jakiś tam jego znajomy oponiarz mu ostatnio sprawdzał

więcej nic nie wiem...więc nie pytać tylko dzwonić... a ponieważ ja nie chce więc macie pierwszeństwo :wink4:

telefon: Jacek 502-134-028

15 " :shocked: :doh1:

może 16" chce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge sie zamienic na moje 15" audi oryginalne :polew: oczywiscie jak tamte maja fajny wzorek bo to tez duzo robi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki nie ma... autko (wiśniowy passat B6) stoi raczej codziennie na bazie Poczty na Lotniczej - można tam wjechać...

możecie również zadzwonić do kolesia i spytać gdzie aktualnie stoi... ja tych felg niestety nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woskowałem jeden element karoserii woskiem sonax i jestem bardzo zadowolony z efektu. polałem wodą ten element i woda spływa jak z kaczki. elegancko. nikt nie czai się na fele??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polerowałem całego auta. chciałem zobaczyć efekt i jakość wosku. już kilka ładnie wypolerowanych aut widziałem. wiem mniej więcej wiem jak dobrze polerować. jak na początek jest super. mogę wszystkim polecić jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...