Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

nawijaj lepiej jak tam sprawa klimy bo mi działa wiec na odgrzybienie i nabicie mogę poczekać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem narazie cisza może się nie nadaje bo kobita nie dzwoni :przebiegly: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 21:46_________________________________________________bo z dużo pytań zadawałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym z checia tez pojechal ale akurat na wesele jade kuzynki :disgust: opije wasze zdrowie hehe :decayed:

Spoko ja też bym wybrał taką imprezkę :drunk:

Spijaj ciotki a wyrywaj te młodsze :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem wyjechać 12-13.

Jak uda się bez klusek to żonka troszkę odetchnie.

A od dziś dwie w szpitalu ale już ze starszą znacznie lepiej, młodsza 5 dzień rozwolnienia tekże może też ją podleczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::good: tylko trzeba się zgadać :cool1:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 21:57_________________________________________________

Razem jak się da ;)

no pewnie... o ile emeryt Was dogoni :polew:

tak tylko gadasz a przyjdzie co do czego to my ciebie będziemy ganiać :przebiegly: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 21:58_________________________________________________

Myślałem wyjechać 12-13

12 :mysli: :mysli: :good:

jak będziemy wcześniej to zawsze piwko można se palnąć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze z Gdańszakami zagadać może na Nowej Holandii się spotkamy

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 22:00_________________________________________________

12 :mysli: :mysli: :good:

jak będziemy wcześniej to zawsze piwko można se palnąć :rolleyes:

Abo trzeba będzie kluski odstawić do babci albo zapakować do auta a z tym trochę schodzi jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze z Gdańszakami zagadać może na Nowej Holandii się spotkamy

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 22:00_________________________________________________

12 :mysli: :mysli: :good:

jak będziemy wcześniej to zawsze piwko można se palnąć :rolleyes:

Abo trzeba będzie kluski odstawić do babci albo zapakować do auta a z tym trochę schodzi jednak.

damy se rade i się poczeka na nich a tak to co spożywamy :naughty:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 22:03_________________________________________________GRazny nie śpij :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... będzie dobrze... fajnie byłoby gdyby pojechały...[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 22:24_________________________________________________widzieli EURO? 4.25zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojro teraz mnie nie obchodzi ale cena :mysli:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 22:26_________________________________________________ale chłopaków sie zapytałem czy jadą z nami :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopaki już jest dobrze z kluskami by tylko znowu coś po szpitalu nie wyszło.

Ja tam bym chciał by Euro za rok jak najmiej kosztowało :kox::naughty: chciałby a czerwcu lipcu auto zmieniać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co tam masz na oku? :naughty:

bo ja mam takie typy na dzień dzisiejszy

C5 - przód wygląda jak 100ka więc już trochę starawe

C6 - słyszałem że awaryjne... no i chyba jeszcze drogie

B6 - jeśli już to w sporym wypasie... i chyba nadal 1.9

B7 - zdecydowanie odpada 2.0 - nawet 170KM (siemens) - pozostaje 1.9 (115) byle bez DPF

dla mnie ciężki wybór... ale chyba B7 - 115... choć B6 mimo że oklepane nadal mi się widzi :kox:

no ale przez rok ceny mogą się zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha pewnie A4 ale jest jeszcze druga opcja ... ale pewne jest jedno Avant!

To dopieru za ponad rok!!! Ale wszystko zależy od ceny Euro ... mam na oku B7 z ciotki firmy będzie "zwolniona" w czerwcu 2010, pewnie na B7 się skończy ale jak będzie w zasięgu A6 C6 to będę się zastanawiał bo powiem wam że te auto kiedyś bankowo będe miał jest PRZEPIEKNE, sami zobaczcie przykładowe:

http://www.allegro.pl/item562978818_audi_a6_avant_3_0_tdi_faktura_vat_full_okazja.html

Jak stanie Na B6 to nie będe płakał i będę cisnął by było to Q donośnie B7 czy C6 niekoniecznie ale miło będzie jak cenki polecą i 3.0TDI będzie w zasięgu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał kasę to bym se pozwolił na a6 :decayed: ale nie wiem czy 3.0. Mi to by wystarczyło 2.0 170km z Q :naughty:

tez sobie jeszcze trochę poczekam na takie A6 ale jak by jełro poleciało na 3,2 jak rok temu i przy obecnych cenach ok 13 tyś jełro za auto to już warto pomyśleć no nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garaż Ci niewiele przy takiej furze pomoże :polew:

no ale nie po to się kupuje żeby kradli... C6 piękne to fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...