Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Potrzebne foty grodzi angol/euro :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :) Chcialbym dobre foty golych grodzi w angolu i euro :) Od srodka i silnika ;) Zeby porównac i zorientowac sie w zakresie przerobek angola ;)

Dodatkowo ktos sie moze wypowiedziec w temacie co i jak ;)

Z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz wyciąć gródź z angola i wspawać europejską. Temat poruszany już kilka razy i generalnie mało kto się w to bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w poruszanych tematach są foty ? Chce to zobaczyc na wlasne slepia :P Wyciac grodzie... Wydaje mi sie ze mozna to zrobic w mniej barbazynski sposob ale zeby to ocenic musze zobaczyc ;) Moze i sie nikt nie bawi bo koszta przerobki spore ale inna sprawa jak sie robi samemu ;) W takiej np fronterze nie ma tragedii jesli chodzi o przekladke ( najlepiej by było wyciac grodz i przespawac ale mozna bylo zrobic sporo mniej inwazyjnie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt z dobrego serca nie rozbierze pół swojego auta żeby cyknąc fotki :naughty: nie zdarzyło mi się też natrafić na jakieś fotostory z przekładki audika. Rzeczywiście ople przekłada się łatwo, bo gródź jest przykręcana. Widziałem też fotki z przekładki transita, tam gródź była zunifikowana i wytłoczenia na otwory technologiczne były z obu stron i wystarczyło wyciąć trochę zbędnej blachy z drugiej. W audi pozostaje raczej cięcie i spawanie albo totalna rzeźba. Spotkałem raz na allegro przełożone audi 100, w którym serwo hamulców zostało... z prawej strony :sick3: a wycieraczki też wycierały na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale jest forum o przekładkach musisz poszukać może tam będą fotki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kaze nikomu rozbierac :P Moze po prostu ktos dusponuje ;)

Zastanawia sie nad jakims S4 z anglii i dlatego pytam ;) [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 14:34_________________________________________________http://www.angliki.fora.pl/audi,47/ :)

Ale caly czas foty aktualne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i praktycznie wszystko dla mnie jasne. Nie szukalem o pasku :D A faktycznie praktycznie to samo ;) Wiec najgorszy problem to sciana grodziowa :/ Cholerka myslalem ze moze sie zrobi jakos nie przespawywujac jej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec najgorszy problem to sciana grodziowa :/ Cholerka myslalem ze moze sie zrobi jakos nie przespawywujac jej...

Jak ma byc bzy spawania, to trzeba szukac "esy BySześc" :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy z tym to zazwyczaj ciężko jest niestety (szukaniem many)! Sam mam ten problem ;)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...