Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: koledzy oceńcie stan techniczny(faktyczny :rolleyes:) silnika i jego podzespołów,czy nada się jeszcze do zmienienia programu sterującego :mysli: Dodam jeszcze że w chwili logowania była słaba poducha silnika(już wymieniona) stąd pewnie takie korekjce na popowtryskach,również czujnik płynu chłodzącego też wymieniony na nowy.A i jeszcze jedno nie mam grupy23 ponieważ wg.instrukcji nie jest wymagana,a zauważyłem że też niektórzy chcą ją zobaczyć... hm :mysli: :mysli: narazie chyba nie będę mieć możliwości jej zrobienia.Także jeśli możecie oceńcie to co mam.

bs:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1e057bb6f44fcce.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68d362900045e9c9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65d60ebf7870a820.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f4bdcc640bc230a.html

dyn:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5aeb45e3559ad7af.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6b388dc552fe54a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d272db4ff92d09f3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/76df4a4358c6e11d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1bea2020785330f2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3bae898c95a78ac5.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ffb3df9517d0a09b.html

stat:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4630223189e58aeb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe3cd8db11566f1b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/86e82601b0577977.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e53fc025ab9b995.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1acedf2e86931a60.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e28c55c62deb484.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20d2be08a6855d5d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/095a1aa4436ff2b3.html

Opublikowano

termostat do wymiany lub fura niedogrzana

Opublikowano

wedlug mnie troche duze korekcje jakies chyba juz pompowtryski siadaja duzo masz przebiegu? albo silnik nie dogrzany albo juz czas na wymiana termostatu sie zastanowic jak dla mnie 81stopni to troche malo

ale poczekaj az madrzejsi sie wypowiedza :tongue4:

Opublikowano

korekcje takie sobie, ale nie tragiczne, zrób te logi z 023

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o przebieg to mam delikatnie przed 194000 jesli chodzi o termostat to też podejrzewam "drania" :wink4: jak zrobię grupe23 to wkleje ok?[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 14:50_________________________________________________Panowie jest taka sprawa: Jednak się okazało że termostat będzie do wymiany,więc nie robiłem grupy23(bez sensu) Także do wymiany termostatu i zrobienia nowego logowania trzeba zamknąć temat... Dziękuje za obecne zainteresowanie kłaniam się :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Czekamy na nowe logi. W miedzyczasie też rozruszaj sztange, od turbo bo przymula :hi: Dobrze by było poruszać nią trochę

Opublikowano

wywal kata , zostaw puche a wydlub to co tam masz , pózno turbo wstaje , a jak wywalisz bedzie o niebo lepiej

Opublikowano

zostaw puche a wydlub to co tam masz

z takimi radami zapraszam na forum trabanta :shocked::decayed:

Opublikowano

z takimi radami zapraszam na forum trabanta

brak komentarza na takie posty , :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.