Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zmieniarka pod Navigation Plus


Rekomendowane odpowiedzi

witam

panowie... sprowadziłem autko z niemiec i coś mam zrabane z anteną a że nielubię jeździć w ciszy to by sie przydało chociaż posłuchc jakichś płyt cd... mam fabrycznie zamontowaną navigation plus potrzebuje do tego zmieniarkę... ale jaki model??? ... bo słyszałem ze niekażdy typ zmieniarki podejdzie ... na allegro każdy sprzedający mówi ze jego podejdzie ale coś mi sie niechce w to wierzyć

doradźcie

czy to jest Panasonic DP 9060 czy jakiś inny model??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka adam , jutro sprawdze jaka mam zmieniarke , u mnie siedzi ori navi + i ori zmieniarka.

Ps . Gdzie jest Bukowno , bo widze , że ty z małopolskiego tak jak ja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podobny problem tylko ja juz kupiłem oryg zmieniarke audi i oryg kabel mini iso 12pin i po podłaczeniu navi plus jej niewidzi, zmieniarka swieci, bierze CD ale niedaje sygnału do navi, tak ze albo wina kabla albo zmieniarki,wydaje mi sie ze pod navi niepodejdzie zmieniarka z szeroka wtyczka 12 pin, potrzebna jest zmieniarka ze starszych modeli audi, a wiesz szukamy dalej!! :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem pod Navigation Plus podpinam zmienarke 6CD Panasonic i zmieniarka świeci bierze płyte ale na nawi pisze brak zmieniarki. Kabel zrobiłem zgodnie z schematami i lipa. Vag nie pomógł. Ta zmieniarka chyba nie pójdzie pod Nawi PLUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam emulator zmieniarki zamiast or zmieniarki wspaniala rzecz szukac na forum wiecej info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item633971929_xcarlink_zmieniarka_sd_usb_mazda_warszawa_sklep.html

chocby tu, ja mam wlasnie takie cos u siebie, zreszta kilka osob z tarnowa to posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma zmieniarki audi te orglinalne w z AUDI to są firmy blaupunkt albo becker albo panasonic, jest tylko znaczek na zewnątrz audi ja mam ori blaupunkta do navi plus. posukajcei na allegro zmieniarki audi i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie nie oplaca sie kupowac ori zmieniarki tak jak piszesz balupunkta czy panasonica lepiej kupic emulator bo jest bardziej praktyczniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak sądze, poza tym zmieniarka prędzej czy później zacznie skakać na dziurach, laser się zabrudzi... no i trzeba chodzić do bagażnika :gwizdanie:

a tak emulator do schowka i :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi jak zwykla zmieniarka, ja mam navi plus i wciaskam cd i wlacza sie emulator, pamietaj zeby w pendrivie muzyke wrzucac do folderow cd1 cd2 az do cd6, bo jak nei zrobisz folderow to ci nie bedzie hulac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...